2733
2739
عنوان

عمل پای پرانتزی

| مشاهده متن کامل بحث + 41513 بازدید | 134 پست
سلام به همگی من پام رو عمل کردم واز این عمل راضی هستم به کیانی که از این عمل میترسند ودودل هستند میخ ...

سلام میشه شماره تماستون یا آیدی بهم بدید که بهتون پیام بدم و راجبش بیشتر صحبت کنیم؟ 

من خیلی دودل هستم برای عمل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید یه سوال چون منم قصد عمل دارم ، برای سرویس بهداشتی که میخواست بره چیکار میکرد ؟ 

فقط روز اول ایزولایف شد یعنی دیکه شبش خودشبا کمک رفت دستشویی رو فرتگی نشست .سختیش همو یکی دو روز اوله .البته برادرزاده من همو شب خودش رفت حتی پریودهم بودباید ما بشی راه بری وگرنه خشک میشی بعد اینکه پاشو چر بمیکردیم

2731

سلام دوستان پاهای من پرانتزیش شدید بود دیروزهر دو پامو  عمل کرد خیلی شب اول عذاب کشیدم درد بسیار شدید داشتم،ولی امروز با مسکن با بهتر هستم،دکتر گفتن تا دوهفته باید دراز کش باشم فقط برای سرویس با واکر برم و دوباره بخوابم،ولی پاهام کاملا راست شده

سلام دوستان پاهای من پرانتزیش شدید بود دیروزهر دو پامو  عمل کرد خیلی شب اول عذاب کشیدم درد بسیا ...

بسلامتی .ولی همش دراز کش نمیشه باید راه بری وگرنه پات خشک میشه روی زانوهات رو مرتب چر ب کن

2738

تا یک هفته الی ده روز ، دردش رو هم یا پمپ درد باید براش میزاشتن یا دکتر مسکن تجویز میکنه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
تا یک هفته الی ده روز ، دردش رو هم یا پمپ درد باید براش میزاشتن یا دکتر مسکن تجویز میکنه

من فقط شب اول دردی داشتم که قابل وصف نیست ،مردم و زنده شدم،دیگه که دردی نداشتم مسکن می‌خوردم

آره عزیزم هر رو باهم عمل کردم

عزیزم،میتونم سوال کنم چند سالتونه هست؟

من ۴۵ هستم.یکی از پاهام پرانتزی ولی اون یکی کمتر.دوتا پا بهتره باهم عمل بشه؟؟؟

چندماه طول می کشه بدون مشکل راه بری؟

رانندگی میشه کرد بعدش؟ کلاج و ترمز  و....

2706