2733
2739
عنوان

عمل پای پرانتزی

41539 بازدید | 134 پست

سلام.کسی بوله پاهاش پرانتزی باشن و عمل کرده باشه؟راهنمایی میخام.دختر داداشم امروز عمل کرده خیلی درد داره ..تاکی درد داره باید چیکارکنه.لطفا جواب بدید

میدونی عملش دقیقا چه طوریه لطفا راهنماییم کن

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنعموی شوهرم پاهاش پرانتزی بود و مفصل زانوش رو عمل کرد تا ی ماه چهل روز برای هر پا بکوب دراز کش موند تا درمان بشه نمیدونم درد تا کی داشت...

خدا سلامتی بده

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
امروز بیمارستان مهر تهران عمل کردا.زانو رو برش میدن فک کنم.

ان شاالله که به زودی خوب میشه 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2738

تا دوسه روز طبیعی هست دردش .

چون استخون رو باز کردن و پلاتین گذاشتن .

مال من طوری بود که اگر کسی حرف می زد باد دهنش به پام می خورد داد می زدم .

کم کم عادت می کنه.

منم عمل کردم و راضی ام خدا ردشکر .

خوب غدا بخوره مثل پای مرغ هررزوز و اناناس تا پاش زود جوش بخوره  و زود سر پا بشه.

تاپيك منم بيايد نامردا☹️

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
دختر  اداشم ۲۰ سالشه با این چیزا خوب نمیشد دیگه

آهان سنش زیاد بوده.. خداروشکر ما زود فهمیدیم بردیم دکتر یه شربت داد 6 ماه خورد. 6 ماهم کفش داد پوشید.. من یه سالگی تا دوسالگی دخترم درگیر همین پاهاش بودم.. 

خدا سلامتی بده زودتر ب اون خانم جوان هم. خوبه ک عمل کرده چون سنش زیاده دخترم هست.. حالا پاهاش خوب میشن 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706