2733
2739

من نذر چهل به حق  بسم الله الرحمن الرحیم...

و حدیث کسا...دائم به پنج تن سلام بدید ...سلامتون رو بی جواب نمیذاره🥺🥺🥺

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوستم سرطان داشت خوب شد می‌دونی چون تا دلت بخواد معجزه از خدا دیدم نمیتونم ازش ناامید بشم می‌خو ...

حتما همینطوره😭

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
من نذر چهل به حق  بسم الله الرحمن الرحیم... و حدیث کسا...دائم به پنج تن سلام بدید ...سلامتون ر ...

وای خیلی این کارارو میکنم..دوبار ختم بسم الله زو گرفتم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2728
نمازی ک نوشتی فقط دو رکعت معمولی بین مغرب و عشا؟ بعدش این دعا؟ موقع پریودی چی...خب ۴۱ روز یه سره نمی ...

بله همینجوری که گفتی 

تو اون چندروز پریودی نایب گرفتم ،خواهرم و شوهرم به جای من خوندن

بله همینجوری که گفتی  تو اون چندروز پریودی نایب گرفتم ،خواهرم و شوهرم به جای من خوندن

اها خب پس بگمش مثلا خاهرم نماز رو بجام بخونه بین مغرب و عشای من؟ دعاشو خودم بخونم یا اون

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
اها خب پس بگمش مثلا خاهرم نماز رو بجام بخونه بین مغرب و عشای من؟ دعاشو خودم بخونم یا اون

خواهرت بین نماز مغرب و عشا ،که میخونه این نماز و با دعاش بخونه

نایب یعنی به جای خودت باشه،پس همه اعمالش با نایب هست 

کسی رو که در سیاهی بود خدا نجات داد و کمک کرد به زندگی برگرده🥺الهیییییی هزار بار شکر🥺 و یکی از ...

ولی واسه ما معجزه نکرد خواهرمو تو اوج خوشبختیش برد 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2740
خواهرت بین نماز مغرب و عشا ،که میخونه این نماز و با دعاش بخونه نایب یعنی به جای خودت باشه،پس همه اع ...

ممنونم عزیزم 

متاسفم🥺💔

خدا به دلتون آرامش بده عزیزم💕

خدا به دلت آرامش بده متاسفم عزیزم🥺💔😭😭😭

نماز حاجت حضرت عباس خوندم ،تو تاپیک هام هست ،معجزه شد ،مادرم شفا گرفت الحمدالله رب العالمین 

فقط واسه شفای مریضی هستش یا همه حاجت ها

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین🕋 ડꪗ🧸🖇                                          
متاسفم🥺💔 خدا به دلتون آرامش بده عزیزم💕

ممنون‌گلم

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
خدا به دلت آرامش بده متاسفم عزیزم🥺💔😭😭😭

ممنون گلم

2706