2737
2734
عنوان

کاش همه مانتوهااستین بلند شن

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 50 پست
بدی مانتو دوز ماهر همون میشه

همین دیگه خیاط خوب نمیشناسم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
قشنگ نمیشه مانتو اماده ها خوشگلن

اگ خیاط ماهر بدوزه خوب میشه 

ولی منم زیاد دوست ندارم 

چون نمیدونی آخرش چی از آب در بیاد

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم منم ندارم شمارش توعکس افتاده بهش پیام بده اگه واتس داری ازواتس برات عکساش بفرسته

مرسی حتما

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2728
2738
اگه یه شومیز بلند زیرش بپوشی حجابش حتی از مانتو دکمه دار هم بیشتر میشه

میپوشم اما وختی باد میخوره همه جام پیدا میشه شومیز نهایتش تا رونم میوفته 

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

من عاشق این مدل ساق دست هام به نظرم خیلی نازن😍

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2706