2737
2734
عنوان

کاش همه مانتوهااستین بلند شن

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اینطوری؟👇 با شلوار گشاد کاملا اکی میشه  .. شما که اینطورید خب چادر بپوشید که دغدغه لباسم ...

اخه چادر گرمم میشه وگرن تو خنکی میپوشیدم بعضی وختا غز اول مانتویی بودم عادت کردم ب مانتو اما دیگه مانتو جلو باز یهویی خیلی غوقا کرد الان هودی خریدم اینم کوتاهه اصلأ موندم همش ی دستم ب جلو مانتومه

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
اولی خیلی شیکه کجا میفروشن؟

تو سایت باسلام دیدم عزیزم

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2728
اخه چادر گرمم میشه وگرن تو خنکی میپوشیدم بعضی وختا غز اول مانتویی بودم عادت کردم ب مانتو اما دیگه ما ...

جلو بازا اکثرا بلندن و گشاد شیکم هستن یه چیز مناسب زیرش بپوشی حجابش خیلی خوب میشه...ولی خب سلیقه ایه انگار دیدت به جلو باز بد شده

جلو بازا اکثرا بلندن و گشاد شیکم هستن یه چیز مناسب زیرش بپوشی حجابش خیلی خوب میشه...ولی خب سلیقه ایه ...

اره اتفاقآ دیدم بد شده چن نفر بهم تیکه ناجور انداختن خداییشم همیشه زیرش بلند بود

اگه فا..ل خواستی درخواست بده