2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

بشکنه دستش

بچه زدن داره اخه

بی لیاقت

آه ای یقین گمشده،ای ماهی گریز                                           در برکه های آینه لغزیده تو به تو                                              من آبگیر صافیم،اینک! به سحر عشق                                        از برکه های آینه راهی به من بجو✨
2240
2050

وای الهی😔

زمان عادل ترین قاضیه هر چند که الان خوابیده جوری که انگار دوقلو زاییده...!                                                                                                                   نگفتمت نرو گلایل این زمین به قدر یک کفن کفافِ ریشه نمیدهد! نگفتمت که جز بوی چرکِ چاکِ سینه های خالی از قلب در فضا نمی‌دمد!     مست سر بذار روی بالشتم که من صورتِ بی نقابِ همین نمایشم... پیچیده در روزمرگینگی...    کاشکی باز بخوابیم ولی تا به ابد...حتما تو بهترین منم بدترین بدم نه؟                                  آسمون سیاست این رو نرفته یادشون...
2233

ما یه همسایه داشتیم بچش واقعا شلوغ بود ولی هر روز مادرش خیلی بدجور میزدش یعنی من تو خونه شکنجه میشدم یه روز اعصابم خورد شد رفتم در خونشون گفتم تو اعصاب نداری بیخود بچه آوردی ماروهم روانی کردی اونم چندتا بارم کرد ولی از فرداش از لج من همش داد میزد آرسام مامان قربونت بشه فدات بشه شوهرم گفت خوب شدی خیر واسه بچه،🤨

2051