2737
2734
عنوان

قرص لاغری پلاتین

9145 بازدید | 19 پست

سلام لطفا اگر کسی استفاده کرده بگه چطور بود بعد از قطع مصرف حس وابستگی آیا داشته؟ من قبلا گلوریا خوردم بعد ک گفتن آمفتامین داره قطع کردم الان میخام بدونم پلاتین چجوریه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من از سایت الماس طب خریدم قیمتهاش خیلی پایینه چون وارد کننده اصلی هستن و مشاوره شون عالیه قبل خرید تو واتساپ پیام بدید بهشون قرص مناسب خودتون رو بهتون معرفی میکنه من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم بعد زایمان و شیردهی چاق موندم الان ۳روزه دارم مصرف میکنم 

2738
من از سایت الماس طب خریدم قیمتهاش خیلی پایینه چون وارد کننده اصلی هستن و مشاوره شون عالیه قبل خرید ت ...

سلام عزیزم رزبری رو مصرف میکنی؟ از حال و احوال بعد از استفادش بگو برامون 

سلام عزیزم رزبری رو مصرف میکنی؟ از حال و احوال بعد از استفادش بگو برامون 

سلام گلم.من پلاتین مصرف میکنم امروز روز ۴ بود ولی خودم رسما برای خودم مشکل درست کردم روز اول و دوم یکی خوردم یه ضعفی داشتم مشاور هم گفته بود اگه اشتهات کم نشد میتونی یکی ناشتا بخوری و یکی ۳یا۴ساعت بعد من هم بلند شدم ۲تا قرص خوردم یعنی امروز بعد قرص دوم رسما داشتم وصیت هم مینوشتم تو لاغری عجله نکنید تا به بدنتون لطمه نزنید 

سلام گلم.من پلاتین مصرف میکنم امروز روز ۴ بود ولی خودم رسما برای خودم مشکل درست کردم روز اول و دوم ی ...

به حرف مشاور خیلی خوب گوش کنید وهمه چیزهایی که میگه عملی کنید تو الماس طب زیر هر قرص عوارض و نحوه مصرفش و نوشته ولی بازم بهتره مشاورینشون بهتون قرص مناسب تون رو پیشنهاد بدن.اگه هم خیلی اضافه وزن ندارید با رژیم به وزن ایده ال برسید.من تو همین ۴روز ۲کیلو کم کردم.

به حرف مشاور خیلی خوب گوش کنید وهمه چیزهایی که میگه عملی کنید تو الماس طب زیر هر قرص عوارض و نحوه مص ...

سلام میبخشید مزاحم شدم مصرفتون رو هنوز ادامه میدین؟ راضی بودین از پلاتین؟ من بین پلاتین و گلوریا موندم

2706