2737
2734
عنوان

دیدین توی اطرافیان که پرتلاش وزحمت کش باشه تو زندگی درس شغل؟💚

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 37 پست
۲۳سالگی ازدواج کردم راضی م

برای هرکسی متفاوته دیگه این اوصولا برای دختر های کم سن که از رو ی فیلم دوست دارن ازدواج کنن هست

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
جآری با شما هم خوبه رفتار و اخلاقشون؟

بله خدا رو شکر تا الان که خوبیم با هم و اصلا غرور و ... نداره البته سطح تحصیلات دو تامون یکیه اون میرهرسرکار من خونه دارم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا من از ۱۶ سالگی داشتم سعی میکردم شغل پدرم رو یادبگیرند شایدم از قبل ترش  پدرم ست کارکرد به‌ ...

مانشاالله.به شما.خوشم اومد ازتون.از تنبل ها خوشم نمیادددد

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
بله خدا رو شکر تا الان که خوبیم با هم و اصلا غرور و ... نداره البته سطح تحصیلات دو تامون یکیه اون می ...

منم خونه دارم .ازین شاخه به اون شاخه زیاد داشتم

2731
مانشاالله.به شما.خوشم اومد ازتون.از تنبل ها خوشم نمیادددد

❤️ممنون

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
برای هرکسی متفاوته دیگه این اوصولا برای دختر های کم سن که از رو ی فیلم دوست دارن ازدواج کنن هست

بله مثل خواهرم.والان جدا شدن

منم خونه دارم .ازین شاخه به اون شاخه زیاد داشتم

ان شاالله راهتو پیدا کنی و موفق باشی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ایشالا که میان به نظرم همه چی به وقتش اتفاق میوفته

مرسی🌹

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
2740
بله مثل خواهرم.والان جدا شدن

اونیدوارم براشون بهترین اتفاق بیوفته وهمینطوربرای شما

از بچگی اینطور بودین؟پدرومادرتونم پرتلاش بودت شمام اینطوری پرتلاش هستین درسته؟*

نه اتفاقا اونا اینطور نیستن

نمی دونم من به کی رفتم🤦‍♀️😅

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
برادرشوهرم به شدت آدم سختگیریه دلش میخواست وقتی میاد خونه همه چی مرتب باشه جاری بيچاره ام هم زمان بچ ...

آفرررررررین.

چه خوب واقعا که .حالم از خودم به هم میخوره.

2706