2733
2734

یکم روحیه بگیریم.

گهی تند گهی خسته میرم💚🌹

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بله خودم وخانواده ام تلاش می‌کنیم برای چیزهایی ک میخوایم 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بله شوهرخواهرم ماشاءالله خیلییییی تو کارش پر تلاشه و برای زن و بچه ش از هر امکاناتی بهترینشو فراهم کرده 

جاریمم معلمه تو کارش خیلی پرتلاشه و معلم نمونه استان شده

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731
بله خودم وخانواده ام تلاش می‌کنیم برای چیزهایی ک میخوایم 

راجع به امضات من یه کم استرس دارم مهمونای ساعت ده اصلا نیان🤦‍♀️

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
بله شوهرخواهرم ماشاءالله خیلییییی تو کارش پر تلاشه و برای زن و بچه ش از هر امکاناتی بهترینشو فراهم ک ...

آفرین.چه خوب...........💚🌹

رازش چیه.میشه بگین بیشتربگین

رشته و کارم رو دوست دارم

به خاطر همین ناخودآگاه علاقه دارم براشون تلاش کنم❤🩷

بینش هم کارای کوچیک انجام می دم مدرکای کوچولو می گیرم که انرژی بشه برای ادامه مسیر😊

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
راجع به امضات من یه کم استرس دارم مهمونای ساعت ده اصلا نیان🤦‍♀️

ایشالا که میان به نظرم همه چی به وقتش اتفاق میوفته

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
رشته و کارم رو دوست دارم به خاطر همین ناخودآگاه علاقه دارم براشون تلاش کنم❤🩷 بینش هم کارای کوچیک ...

از بچگی اینطور بودین؟پدرومادرتونم پرتلاش بودت شمام اینطوری پرتلاش هستین درسته؟*

بله شوهرخواهرم ماشاءالله خیلییییی تو کارش پر تلاشه و برای زن و بچه ش از هر امکاناتی بهترینشو فراهم ک ...

جآری با شما هم خوبه رفتار و اخلاقشون؟

برادرشوهرم به شدت آدم سختگیریه دلش میخواست وقتی میاد خونه همه چی مرتب باشه جاری بيچاره ام هم زمان بچه داری می‌کرد سرکار میرفت درس هم میخوند به بهترین نحو هم خونه داری می‌کرد خدا رو شکر درسش تموم شد الان تو شغل خودش بسیار پیشرفت کرده کلی زیر دست داره دیگه فقط میره سرکار و میاد کار خونه هم نمیکنه بچه اش هم بزرگ شده و مستقل شده 

میشه توضیح بدین.یکم ایده روحیه بگیریم

مثلا من از ۱۶ سالگی داشتم سعی میکردم شغل پدرم رو یادبگیرند شایدم از قبل ترش  پدرم ست کارکرد به‌ام تا یادبگیرند و الان که ۲۲هستم تونستم خوب یادبگیرم کاررو   من یه هدف بزرگ دارم توزندگیم و اون انگیزه ی منو زیاد میگرد چون تقریبا باید تموم شه درسم بعد بهش میرسم که این هدف باعث شد من درس های دانشگاهمون باعللقه بخورم

2706