2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان. شبتون به خیر. خوب هستین؟ دخمل گل من پریشب به دنیا اومد. منم طبق قولی که داده بودم، اومدم براتون از بیمارستان بگم: خدارو شکر این بار هم تونستم طبیعی زایمان کنم. بلوک زایمانش عالی بود. به تمام معنا: تجربه و همکاری کادر، اخلاقشون، صبر و مهربونیشون،...مثلا موقع دردا، یکی از ماماها، کمرم و شونه هام رو ماساژ میداد. توی مرحله ی آخر هم یکیشون پیشم وایساد تا من دستش رو بیرم و موقع پوش کردن، دستش رو فشار بدم(فکر کنم دستش له شد بنده خدا!!!! بخش زایمان هم خوب بود. مدم می اومدن و همه چیز رو چک میکردن. بخش نوزادان هم خوب بود. البته من شب بستری شدم و روز بعد مرخص شدم. اما توی همون نصفه روز هم ازشون راضی بودم. ایشالا سر فرصت میام و از زایمان هم براتون میگم. امیدوارم همگی زایمان خوبی داشته باشین.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
2731
لایک بهت شعله جون :) قدم نی نیت هم مبارک باشه :) بچه ها منم میخواستم صارم زایمان کنم، اما یه سری اتفاقات افتاد که باعث شد تصمیمم عوض شه و انشااله خاتم زایمان میکنم با دکتر روغنی زاد.. تا دو هفته دیگه انشااله.. از خدا میخوام توان زایمان رو به همه اونایی که طبیعی دوست دارن بده.. منم میام و براتون میکم انشاالله اگه زایمان کردم..
عزززززززززززززززیزم مبارک . قدم گل دختر مبارک. بسلامتی ایشاله. آفرین که زودی اومدی و خبر دادی به ما .بوووووووووس خوب شدی بیا و از بقیه چیزای بیمارستان هم به ما بگو خانمی. این زایمانت چطور بود ؟ دکترت کی اومد . ؟ وای یه عالمه سوال..... مراقب خودت و دو تا جیگرات باش . زودی خوب شدی ایشاله .
سلام عزیزان. در مورد هزینه، من قبل از زایمان از حسابداری پرسیدم، گفتن طبیعی 4 میلیون.البته هزینه همراه و کارای مربوط به نوزاد و اتاق خصوصی جداست. بیمه ی من هزینه زایمان رو کامل داد. و ما به گفته ی همسرم فقط مابه التفاوت هزینه ی اتاق خصوصی و اتاق دو تخته، هزینه ی همراه و هزینه ی شنوایی سنجی نوزاد و ... رو دادیم که حدودا 300 الی 400 شده.
در مورد زایمانم: یکشنبه هفته قبل وقت دکتر داشتم در واقع دکتر گفته بود اگر تا یکشنبه زایمان نکردی، بیا مطب.منم با اینکه از جمعه انقباض و درد داشتم، تحمل کردم و بیمارستان نرفتم.یکشنبه عصر دکتر معاینه داخلی کرد و گفت هم سر بچه تو لگنه و هم دهانه رحم دو سه سانت بازه.از همینجا برو بیمارستان منم میام.منم سریع برگشتم خونه، دوش گرفتم، حاضر شدم و رفتیم بیمارستان.حدود 9:30 رسیدیم.خانم دکتر سر سزارین بودن.تا کارهای پذیرش و تعویض لباس و ...انجام بشن، انقباضات هم بیشتر شدن.درد هم بود که خب، خیلی کم و قابل تحمل بود.
تا شرح حال بگیرن و آنژیوکت وصل کنن و ... ساعت ده شد و خود خانم دکتر اومدن. دوباره توی بیمارستان معاینه داخلی کردن و گفتن 4 سانت بازه.دستور تزریق آمپول فشار و بقیه آمپولها رو دادن.تند تند هم میومدن معاینه میکردن.حدود ساعت ده و نیم اومدن کیسه آب رو زدن که خدا رو شکر تمیز بود. ساعت یازده گفتن بریم اتاق زایمان. و حدود ساعت یازده و سی و پنج دقیقه شب دخترم به دنیا اومد.
سلام شعله جان خدارو شکر همه چی خوب بوده عزیزم من چند تا سوال داشتم یکی اینکه اینبار هم مثل دفعه قبل از کار خانم دکتر راضی بودی؟ و اینکه چرا برات آمپول فشار زد؟ و آخریش از کادر بیمارستان راضی بودی واقعا اونجوری که تعریف می کنن بودن؟ ببخشید سوالام زیاد بود عزیزم