2737
2739
آسمان آبی من: اگر واقعاً برات مهمه که زیر نظر خانم دکتر کاشانی زاده باشی، اولین وقتی که بهت داده رو بگیر. ایشالا اگر تا اون موقع باردار شدی، زنگ بزن به منشی اش و بگو که برای فلان وقت نوبت دارم، اما الان باردارم. خودش یه وقت نزدیکتر بهت میده!!!!!!
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. آسمان آبی عزیز، من امروز دکتر بودم. به منشی گفتم که شما وقت از خانم دکتر کاشانی زاده خواستین و ایشون به شما وقت از دکتر ادیبی دادن؛منشی گفتن به شما بگم: شما یه جلسه برید پیش خانم دکتر ادیبی، یه کاری می کنم براتون.
2742
بوس بوس عزیز: از خانم دکتر درباره سزارین انتخابی پرسیدم. ایشون گفتن که بیمارستان خاتم الانبیا و نجمیه اجازه سزارین انتخابی میدن؛ ولی بیمارستان بقیه الله نه.
گلم خیلییییییییییییییییییییییی ناراضیم اگر منظورت خاتم الانبیاست کلاهم بیفته نمیرم برداردم... خیلی بد بود ای کاش بری یک بیمارستان دیگهههههههههه
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2738
پرستارها بسیااااااااااااااااااار بی ادب و در کل من از 20بهش 4 میدم خیلی بد بود من تیر 92 زایمان کردم. دکترم قاضی زاده بود همین جا انقدر تعریف شنیدم که نگووووو.. اما مثل چییی پشیمان شدمممممممممممم میتونی تغییر بده من کلن بد میاد...
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
گوول بلووووووووووووووک زایمان نخوریااااااااااااا مزخرف مزخرففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف هر جوری البته صلاح میدون ی اما ا ی کاششششششششششششششششششششش منم اون موقع یکی بهم این رو میگفت کاششششششششششش
نارسیس جان فکر کنم شما اولین کسی هستی که دیدم درباره ی خاتم این نظر رو داره. چون من مریض بخشهای دیگه اش رو هم دیدم. اونها هم خیلی راضی بودن. شاید اون شیفتی که به شما خورده این طور بوده. نمیدونم. یکشنبه که مطب دکتر بودم، یه خانمی اومده بود که دو هفته قبل زایمان کرده بود. ایشون هم خیلی از بیمارستان و کادرش راضی بود. سزارین شده بود و حدود 6 میلیون هزینه اش شده.
وای چه خبره 4 میلیون . همه کارم که خودمون میکنیم . خدا رحم کنه راستی آسمان آبی دکتر من هم دکتر خوبیه و نسبتا راحت وقت میده . دوست داشتی شمارش تو نت هست. خانم دکتر موئد محسنی. تو بیمارستان خاتم زایمان انجام میدن .
2706