2737
2734
ممنون عزیزم. ایشالا که شما هم به سلامتی و راحتی زایمان کنی. خدا هر دوتا گلت رو برات نگه داره. پسر منم سه سال و دو ماهشه. تا دنیا اومدن دخترم، سه سال و سه ماهش میشه ایشالا. من چهارشنبه دکتر بودم و ازشون درباره اینکه آیا همسرم میتونن موقع زایمان پیشم باشن سوال کردم. ایشون گفتن اگر لیبر شلوغ نباشه و مریض دیگه ای نداشته باشن اجازه میدن. خیلی خوشحال شدم. آخه سر زایمان اولم همسرم تو لیبر پیشم بود و کمکم میکرد. با اینکه تا پشت در اتاق زایمان باهام اومد و مراحل آخر و وحشتناک تر رو نذاشتن ببینه، همیشه میگه زایمان طبیعی خیلی سخته و تو خیلی دل و جرات داشتی!!
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
مرسی خانمی . زنده باشن دوتا فرشته هات . دکتر من هم بمن گفتن تا یه مرحله هایی میشه همسر رو دید. منم سر زایمان اول خیلی تنهایی اذیتم کرد . خدا کنه شانس ما خلوت باشه . امیدوار زایمان راحتی داشته باشی و این تاپیک رو از یاد نبری و از تجربیاتت تو خاتم برام بگی .بوووووووووووووووووووس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شعله جان من در مورد دکتر کاشانی زاده تحقیق می کردم تاپیکای چند سال پیشو خوندم شما خیلی راضی بودی ان شالله این بار راضی تر هم باشی و زایمانت خیلی راحت باشه عزیزم میشه بعد زایمانت بیای و از کار بیمارستان هم بگی و این که هزینت چقدر شد راستی دکتر کاشانی زاد تو مطب خودش سونو هم انجام میده؟ ممنون
سلام. masi عزیز: ممنون از لطفت. ایشالا شما هم به سلامتی این دوران رو طی کنی و زایمان خیلی خوبی هم داشته باشی. ایشالا اگر زنده باشم، میام و از زایمان و بیمارستان خاتم براتون میگم. آسمان آبی عزیز: از لطف شما هم ممنونم عزیزم. راستش من از دکتر کاشانی زاده خیلی راضیم!! چون پزشک خوبی هستن و قبل از اون، نمونه ی واقعی یک انسان کامل هستن. اخلاق همیشه خوبشون، ادب بسیار زیادشون، متانت فوق العاده شون، آرامش همیشگی و ذاتیشون، درک وضعیت بیمار و از همه مهمتر ایمان واقعی شون چیزیه که من تو کمتر انسان و پزشکی دیدم. گرچه مطبشون شلوغه و به زودی وقت نمیدن و همینطور توی مطب نمیشه خیلی بشینی و با دکتر از هر دری سخنی بگی، اما من ترجیح دادم بازم تحت نظر ایشون باشم. خانم دکتر توی مطبشون یه دستگاه سونوی معمولی دارن. خیلی دقیق نیست و معمولاً خیلی هم وقت صرف سونو نمیکنن. مثلاً الان که من ماه آخرم، فقط در حد چک کردن وضعیت عمومی نی نی و میزان آب دورش سونو میکنن که شاید ده ثانیه هم طول نکشه. البته این سونو هزینه ی جداگانه نداره و شما فقط همون هزینه ی ویزیت(الان 25 هزار تومن) رو می پردازین. در مورد هزینه ی بیمارستان فکر نکنم بتونم چیزی بگم که به دردتون بخوره!!! چون بیمه ی من با اونجا طرف قرارداده و تقریباً تمام هزینه رو میده. ولی بازم به چشم. اگر زنده بودم، میام و به تمام سوالاتون جواب میدم. خیلی برام دعا کنید. دلم میخواد دوباره خدا قسمتم کنه طبیعی زایمان کنم. دعا کنید زایمان خوب و راحت و بی دردسری داشته باشم.
2731
شعله جونم . از صمیم قلبم برات دعا میکنم که به خواسته دلت برسی خانمی و یه زایمان راحت و کم درد رو اینبار تجربه کنی و زودی خوب شی و بیای برای ما از دومی بگی. ممنون از لطفت که میای و جوابمو میدی. به خدا میسپارمت و منتظر هستم تا بیای و از تجربه های خوب و شیرینت برامون بگی با لب خندون......
سلام دوستان. ممنون از لطفتون و همینطور دعاهای قشنگتون. من پریشب رفتم بلوک زایمان بیمارستان خاتم برای NST. بلوکش بزرگ و مجهز بود. فکر کنم 4 یا 5 تا لیبر داشت. اتاقهای لیبر هم بزرگ بودن. من زایمان اولم رو عرفان بودم. اما از بلوک زایمان خاتم بیشتر خوشم اومد. بلوک عرفان کوچکتر بود و طراحیش جوری بود که صدا بیرون میرفت. اما خاتم اینطور نبود. همون شب یه خانمی داشت درد می کشید. تا اونجایی که من دیدم برخورد کادر هم باهاش خوب بود. ایشالا تا دو هفته دیگه زایمانمه. از خدا میخوام بتونم بیام و با رضایت کامل از زایمانم و بیمارستان براتون بگم.
سلام شعله جون ایشاا... که بسلامتی نی نی قشنگت رو میگیری تو بغلت و مارو هم از دعای خیرت فراموش نکن! میتونم ازت یه درخواستی بکنم؟ میشه از دکتر کاشانی زاده برام بپرسی که آیا هنوزم بنا به درخواست مریض میتونه براش سزارین انجامبده؟ من امروز رفتم پیش دکترم و آب پاکی رو ریخت روم و گفت دیگه نمیزارن شکم اول رو سزارین کنی و اول باید درد بکشی و اگه نشد میبرنت برا سزارین! من نمیخوام طبیعی باشم و خیلی به استرس افتادم! هفته 23 هستم و تاریخ زایمان رو سونو برام زده 29 اسفند! تو رو خدا اگه رفتی دکتر برام بپرس و خبرشو بهم بده! یه دنیا ممنون
2738
سلام عزیزم. ممنون از لطفت. ایشالا شما و همه ی مادرای منتظر، به سلامتی فارغ بشین. چشم، من میپرسم و اینجا هم میام و میگم(البته اگر سرعت سایت اجازه بده). خودت هم میتونی از منشی دکتر بپرسی: 66495088 شنبه بین ساعات 2:30 الی 3:30 زنگ بزن، بپرس. این روز برای نوبت دادنه. دکتر خودشون فقط یکشنبه ها و چهارشنبه ها هستن.
سلام دوستان گلم من جراحی لاپارسکوپی شدم در خاتم توسط خانم دکتر معصومه یونسی، فوق تخصص زنان، نازایی و جراح لاپارسکوپی الان هم حامله شدم. امکانات بیمارستان خاتم فوق العاده است. دکتر من، جراحی رو مثل زیبایی پوست انجام میده. خیلی وقت میزاره و چون نباید در آینده، چسبندگی داشته باشی، لایه ها رو خیلی ظریف میدوزه. چون خودش فوق تخصص در لاپارسکوپی داره، به مشکلات چسبندگی و دردهای ناشی از اونها، مسلطه. روزهای سه شنبه عصر از 16 تا 18، کلینیک زنان بیمارستان خاتمه. بقیه روزهای هفته هم در بخش نازایی بیمارستان خاتمه. خلاصه هر روز در دسترسه و برای زن حامله، این خیلی مهمه. از همه مهمتر، سایت اینترنتیشه که میتونی هر روز حتی از راه دور، بهش دسترسی داشته باشی و سوالات رو بپرسی. اینم آدرس سایتش: http://www.dryounesi.com قسمت پرسش و پاسخ در موردش میتونین در بیمارستان خاتم، حضوری، بیشتر تحقیق کنین.
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
سلام شعله خانوم...ایشالا ب سلامتی زایمان کنی... منم دیروز پیش دکتر بودم... واقعن دکتر خوبیه....خیلی دوسش دارم :) دعا کن منم بتونم طبیعی زایمان کنم... دیروز دکتر گفت ک طبیعی خاتم شده 4 تومن!! خدا رحم کنه بهمون...
سلام خوش بحالتون که تونستین با دکتر کاشانی زاده وقت بگیرین من امروز زنگ زدم منشیش گفت دکتر سیما ادیبی شنبه ها میاد مطب خود خانم دکتر و مثل دکتر کاشانی زاده پول اضافه نمیگیره و ویزیتش هم 25 تومنه خلاصه واسه دی وقت داد با سیما ادیبی
2706