2733
2734

کاربری قبلیم با شماره یکی دیگه اومدم نی نی سایت کلی هم تاپیک‌ داشتم از ترس اینکه پیام تبریک نره برای اون شخص تاپیک زدم بقیه گفتن فحش بده تا حساب کاربریت تعلیق شه بعدشم تعلیق شد بعد از اون فهمیدم بعد تعلیقی هم پیام می‌ره پیام تولد عضویت هم می تونن فراموشی رمز عبور بزنن الان من دقیقا چه غلطی بکنم چرا مثل قبل تعلیق نمی کنن آبرومون در خطره چرا می خواین باعث خودکشی بقیه بشین من خودمو بکشم خونم گردن نی نی یارهاست تو رو خدا پر بازدید کنین بفهمن نباید با آبرومون بازی کنن من الان دقیقا چی کار باید کنم از وقتی فهمیدم خدا شاهده روز و شب ندارم همش گریه می کنم باعث خودکشی من شمایید چرا مثل قبل تعلیق نمی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیره پیام

من از نی نی یار پرسیدم چون خط قبلیم برای یکی دیگه بود اونو ترکوندم گفت نمیره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

من با شماره شوهرم عضو شدم کاربری قبلیم تعلیقه 

ایییی خدا 

شوهر منم اصلا اجازه نمیده بیام نی نی سایت

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
اون خط یه مدت دست من بود بعد دادمش به یه بنده خدایی عضویتم مال وقتی بود که دست خودم بود

پس بیین دیگه نیاز نیست استرس به خودت بدی 

دوست داشتی هر چی گفتی و اون موقع سیمکارتت دست خودت بوده

ببین عزیزم تو پیام دادی که غیر فعال کردم نه ترکوندن یعنی تعلیق هم بشی پیام می‌ره  فک کنم میشه ن ...

نمیره بابا

@niniyar_1    

لطفاً خیال مارو راحت کنید چند وقت پیش گفتید این مشکل حل میشه چند روز پیش هم به خود من گفتید که پیام نمیره 

وقتی با شماره یکی دیگه عضو میشید مگه اول کاری رمز عبورتون برای اون فرد پیامک نمیشه ؟؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706