2752
2734

مادرم دو سه ماه بود ازدواج کرده بود که شوهرش فوت کرد 

رابطمون هم با داییم اینا خیلی خ ب بود عروسی من اومدن و تو همه مراسما شرکت کردن با شادییمون شاد بودن رقصیدن و...

بعد کارت های عروسی پسرشو پخش کرده بودن که ناپدریم فوت شد دوروز بعد عروسی گرفتن و فقط داییم و زنش فقط یبار اومدن ختم گریه هم نمیکردن 

ما نرفتیم عروسیشون عقب که ننداخته هیچ کاملا با شکوه و شاد برگزارش کرده بودن حتی زنگ نزدن اجازه بگیرن 

کل فامیلا هم رفته بودن همگی رقصیده بودن کلی 

مادرم با دختر داییم خیلی رفیقن بعد مرگ شوهرش همش یبار تماش گرفت تسلیت گفت یبار هن زنگ زد گفت دخترت یعنی من هم نیومده بود

نمیدونم ببرم کادو بدم یا نه دیگه ازشون خوشم نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرت و ناپدریت چند وقته ازدواج کرده بودن؟

اولین خط چی نوشته؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

خب خیلی برنامه ریخته بودن،پول تالار و ماشین عروس و لباس عروس و میوه شیرینی که خریده بودن،کارت پخش کرده بودن، اونم دو روز قبل عروسی فوت کرده،می دونی با کنسل کردن عروسی چقد متحمل هزینه میشدن؟

چرا باید گریه کنن 

توقع بیجایی داری 

البته که اونام بی احترامی کردن

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2706