2733
2734
عنوان

واقعا صحبتهایی که درباره ویروس لامبدا میگن درسته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 134 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یعنی ماسک و...بی تاثیره؟

نه بابا بینی و دهان پوشیده باشه چجوری ویروس میخواد وارد بشه😞

البته درست پوشیدن ماسک خیلی مهمه یه عده رو دیدم یه ماسک شل و ول و بیخودی زدن بعدم میگن نمیدونیم چجور مبتلا شدیم خیلی رعایت میکردیم ما😐

کاربری  ۲ نفره
الهی عزیزم ناراحت شدم کاش نمیزدن  ب مامانت اینا سیاه دونه بده بخورن خیلی خوبه محشره واسه ضد کر ...

من پیششون نبودم وخبرنداشتم که دوزاول واکسنو زدن وگرنه نمیزاشتم ازطرفی هم خاله هام هی چیزمیگن که چرانمیزارید بزنن خطرناکه.واقعانمیدونم چیکارکنم

ممنونم گلم فرداخودم میرم سیاه دونه میخرم ومیرم پیششون.برای اینکه مواد دوز اول از بدنشون خارج بشه گفتن حجامت کنن.خدایی خیلی رعایت میکنن زیادم بیرون نمیرن.انشاالله خدا خودش کمک کنه.روزامون رنگ سیاه گرفته خوشیامون رفته هیچی خوشحالمون نمیکنه همش حرص واضطراب.یکی میگه واکسن بزنید ده تامیگن نزنید.دکترروازاده گفتن نزنیدماهم نزاشتیم بزنن گفتیم رعایت کنن وهمه چیاسپردیم بخدا

ببخشید هی میپرسم ما اطلاعاتی نداریم چ ممنوعیاتی اصلا رعایت غذایی نمیکنن من مادرم فوت شده و زن بابا د ...

عزیزم غذاهای چرب و شورو شیرینی زیاد و چیپس، وفست فودی، نخوره ... سوپ مرغ و گوشت میوه و سبزیجات ..ماهی. . اب فراوون و پروتئینی بخوره

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت
2740
من پیششون نبودم وخبرنداشتم که دوزاول واکسنو زدن وگرنه نمیزاشتم ازطرفی هم خاله هام هی چیزمیگن که چران ...

میفهمم حالتو عزیزم ما خانوادگی نمیزنیم و چندین نفر ک ادمای مطمئنی اطرافمون هستن میگن نزنید اینا از دوز دوم ب بعد شروع ب مرگ و میر میاره امیدوارم اونایی ک زدن سلامت بمونن... حجامت خوبه حتما انجام بده... سوپ قلم گاو و گرمیجات بخورن تو غذاها سیاه دونه بریزن ... من خودمم پر از نگرانی شدم توکل ب خدا 

انشاالله که چیزی نمیشه گلم. مایعات زیاد بهشون بده. خودتم یه چند روز مراقبت کن ازشون به خوبی میگذره ا ...

حتما گلم ممنونم عزیزم

دوزاولویکماه پیش زدن امروزبهشون زنگ زدن که بیاید دوزدومابزنید ولی مابچه هانزاشتیم.نمیدونم کاردرستی کردیم یانه.ازبس شنیدم اونایی که واکسن زدن اتفاق براشون افتاده چون مامان خودم ازوقتی دوز اولازده نمیتونه روپاوایسه سرگیجه شدید گرفته وهمش میگه یه چیم هست نمیدونم چمه یه جوریم.میگم مامان تلقین نکن میگه نه مامان تلقین نمیکنم حالم روبراه نیست.من کلا ادم کم طاقتیم بخدا استرس همه وجودماگرفته فقط بایدبرای هم دعاکنیم

میفهمم حالتو عزیزم ما خانوادگی نمیزنیم و چندین نفر ک ادمای مطمئنی اطرافمون هستن میگن نزنید اینا از د ...

ممنونم عزیزدلم چقدرگرم وصمیمی وخوب صحبت میکنی چقدرحس خوب بهم دادی.از ته دلم ازخدامیخوام خودت وخانوادت این مراحل سختو بسلامتی بگذرونید وهمیشه درکنارهم شاد زنده وسلامت باشید

اتفاقا منم خیلی تحقیق کردم از بهترین حکیما گفتن اصلاواکسن نزنید 

انشاالله همه اونایی که زدن هم تنشون سالم وسلامت وعمرطولانی وباعزت داشته باشن

حتما گلم ممنونم عزیزم دوزاولویکماه پیش زدن امروزبهشون زنگ زدن که بیاید دوزدومابزنید ولی مابچه هانزا ...

عزیزم هر فردی ممکنه بدنش یه واکنشی به مواد دارویی نشون بده، ممکنه به مادر شما در حد بقیه ای که میگن راضی هستن جور نبوده باشه، به هر حال وقتی دفعه ی اولش بهشون نساخته به نظرم با یک پزشک با وجدان و متبحر مشورت کنین که صادقانه راهنماییتون کنه چی براشون خوبه. با هر پزشکی هم نمیشه مشورت کرد بعضی ها سر سری برخورد میکنن. پزشکی که در موارد دیگه دیدین وجدان کاری داره و تخصصش هم در همین زمینه هست میتونه براتون مفید باشه و از نگرانی درتون بیاره که کدوم راه بهتره واقعا
سلامت باشید به همراه خانواده و عزیزانتون  

عزیزم هر فردی ممکنه بدنش یه واکنشی به مواد دارویی نشون بده، ممکنه به مادر شما در حد بقیه ای که میگن ...

تشکرگلم حتما اینکارو میکنم ولی من از عوارض ایندش میترسم نه عوارض دوز اولش....انشاالله شماهم تن سالم ودل خوشی داشته باشین درکنارخانواده وعزیزانتون💕💕

تشکرگلم حتما اینکارو میکنم ولی من از عوارض ایندش میترسم نه عوارض دوز اولش....انشاالله شماهم تن سالم ...

منظورم در مورد دوز دوم بود. که با توجه به واکنش بدنشون، و از یه طرف دیگه زیاد شدن کرونا براشون به صلاحه که دوز دوم رو بزنن یا نه، و اینکه اگر عوارضی از دوز اول باقی مونده راهنماییتون کنن.

ممنون از دعای خوبتون. همچنین    

ممنونم عزیزدلم چقدرگرم وصمیمی وخوب صحبت میکنی چقدرحس خوب بهم دادی.از ته دلم ازخدامیخوام خودت وخانواد ...

گلم مرسی از دعای قشنگت و قلب مهربونت ک بم محبت داری😘

2706