2752
2734
عنوان

واقعا صحبتهایی که درباره ویروس لامبدا میگن درسته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 134 پست
چجوری بالا ببره؟ بابای من قبل واکسن فشارش بالا بود از مرده پرسیده اون گفته ن خطری برای فشار و.. ندا ...

خداروشکر همیشه سلامت بمونه 

یه سری ممنوعیات غذایی دارن واکسن ک میزنن اونا رعایت شه سوپ قلم گاو بخورن مرتب 

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدارو شکر هرچند که زندگی سخت و بدرد نخور شده ب قول مهران مدیری دیگه جای موندن نیست

نگران نبا‌ش اینجا رو هم جدی نگیر از کاه کوه میسازن. هیچی نمیشه شما واکسن بزن تو خونه رعایت کن خدا خیلی بزرگه تا اون نخواد هیچی نمیشه 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس
انشاالله خداهمه پدرمادره راحفظ کنه مامان بابای من دوز اولو زدن دوز دوما ما بچه ها نزاشتیم بزنن.چون ...

الهی عزیزم ناراحت شدم کاش نمیزدن 

ب مامانت اینا سیاه دونه بده بخورن خیلی خوبه محشره واسه ضد کروناس

من خودم ب شخصه واکسن نمیزنم اطرافیان دارن پر پر میشن با این واکسنا

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت
خب پس باید یه فکری بکنن، قبلش تستی چیزی بگیرن. یه راهی باید باشه. نمیشه هی ناقل باشن واکسن بزنن بمیر ...

خیلی بی اهمیت هستن بری بگی تست بگیرید ازم میگن اگه علائم نداری نمیخاد.درصورتیکه من میشناسم چندنفر ناقل بی علامت بودن.یکیشو نمیدونست رفته واکسن زده بعد یهو حالش بد شده نمیدونسته ویروس دلتا تو بدنشه بعدا میفهمه ولی شکر خدا طوریش نشد خوب شده الآن

کاربری  ۲ نفره
انشاالله خداهمه پدرمادره راحفظ کنه مامان بابای من دوز اولو زدن دوز دوما ما بچه ها نزاشتیم بزنن.چون ...

انشاالله که چیزی نمیشه گلم. مایعات زیاد بهشون بده. خودتم یه چند روز مراقبت کن ازشون به خوبی میگذره این روزای نگرانیت ایشالا. سعی هم کنین پروتکل ها رو هم خیلی رعایت کنین این مدت و رفت و آمد رو کم کنین که مبتلا نشن خدایی نکرده.

خداروشکر همیشه سلامت بمونه  یه سری ممنوعیات غذایی دارن واکسن ک میزنن اونا رعایت شه سوپ قلم گاو ...

ببخشید هی میپرسم ما اطلاعاتی نداریم چ ممنوعیاتی اصلا رعایت غذایی نمیکنن من مادرم فوت شده و زن بابا دارم اونم غذاهای چرب و چیلی پر روغن و نمک و قند و.. درست میکنه نمیتونم چیزی بگم😢

یعنی ماسک و...بی تاثیره؟

عزیزم گفتم که منطورم ماسک و فاصله اجتماعی ورعایت بهداشت درحدمعقول نیس!

من اصلادیگه نمیتونم بدون ماسک بیرون برم

منطورم همون اوایل بودکه میگفتن نون خودتون بپزید

هیچی بیرون نخورید

همه چیوضدعفونی بکنید

هیچی بیرون نخورید  نبینید چون ویروس ازهرطرفی واردبدنتون میشه

یادته که اوایل اینارومیگفتن؟

بعدکم کم مشخص شد اصلاانتقال سطوح به اون معنی که اینا مردموترسوندن نبوده

یا انتقال ازطریق گوارش اصلاوجودنداره

و....

2706