2733
2739
عنوان

ناهار

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 94 پست
چقد خوب چطور بود رژیمتون؟ همسر من نمیدونم مشکلش چیه شبا وحشتناک میخوره مثل یه حالت‌ ویار‌ یعنی می ...

همسرمن رفت دکتر. فشار خون هم داشت دارو میخورد الان شکر خدا دیگه دارو هم نمیخوره

دو هفته اول فقط گوشت مرغ ماهی بوقلمون و... سفیده تخم مرغ آب پز. و کمی پنیر.

کلا همین بود حالا یا کباب میکردم یا تو فر. 

بدون هیچ میوه سالاد و سبزی. اصلا هم نباید زیاد گرسنگی میکشید کلا دکتر گفت هر مقدار دلش خواست بخوره.

گوشت ها رو براش جدا میپختم نه اینکه مثلا خورش بپزم اون گوشتش رو جدا بخوره نه. کلا حدا باید بپزی فقط با پیاز و ادویه

قبلش هم آزمایش چربی و قند و تیرویید و... داده بود.

روزی یه ساعت هم میرفت پیاده روی

بعد این دو هفته گدشتی یه هفته رژیم سبزیجات و سوپ کلم بود تا چربی و اوره ش اکه بخاطر گوشت بالا رفته بود بیاد پایین. یه هفته پاکسازی بود.و... 

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرمن رفت دکتر. فشار خون هم داشت دارو میخورد الان شکر خدا دیگه دارو هم نمیخوره دو هفته اول فقط ...

مرسی ببینم چطور میشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2728
همسرمن رفت دکتر. فشار خون هم داشت دارو میخورد الان شکر خدا دیگه دارو هم نمیخوره دو هفته اول فقط ...

شما کجا هستید پیش کدوم دکتر رفته ؟

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
مرسی ببینم چطور میشه

خیلی خوب بود ولی پر خرجه دیگه

مثلا شوهرم روزی ۵-۶ تا تخم مرغ اب پز میکرد فقط سفیده هاش میخورد. 

ناهار یه ماهی کامل.

نصف مرغ کبابی ... اولش بیشتر میخورد بعد کم شد زود سیر میشد

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
شما کجا هستید پیش کدوم دکتر رفته ؟

تهران. والا اسم دکتره یادم نیست. سعادت اباد بود میرفت

2738
حمص نخود و ارده و روغن زیتون و فکر کنم سیر هم داره بزن گوگل دستورش میاد 

خیلی خوشمزه س من تو رستوران لبنانی مشهد خوردم عالی

2706