2733
2739
عنوان

ناهار

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 94 پست
خیلی خوب بود ولی پر خرجه دیگه مثلا شوهرم روزی ۵-۶ تا تخم مرغ اب پز میکرد فقط سفیده هاش میخورد.  ...

داشتم به همین فک میکردم همسر من تو تخم مرغ فقط زرده شو میخوره‌ از سفیده بدش‌ میاد و از ماهی و مرغ متنفر

میمونه فقط گوشت 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم به همین فک میکردم همسر من تو تخم مرغ فقط زرده شو میخوره‌ از سفیده بدش‌ میاد و از ماهی و مرغ مت ...

ولی خیلی رژیم موثری هست. یعنی مرغ و ماهی حتی کبابی نمیخوره؟ یا بوقلمون بلدرچین؟؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2728
ولی خیلی رژیم موثری هست. یعنی مرغ و ماهی حتی کبابی نمیخوره؟ یا بوقلمون بلدرچین؟؟

مرغو‌ ماهی یه بار باید درست کنم هفته ایی یه بار شه صداش در میاد

ماهی که اصلا فقط یه بار یه رستوران کیش خورد‌ یه رستوران  دیگه گفت اه. اه‌ این چیه خیلی ام خوشمزه بود😁😅

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد