2752
2734
عنوان

توی مهمونی یه حرفی زدم عوضش رو سرم در آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چون هیزه هیز 

هر راست نشاید گفت

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چون هیزه هیز 

اگه هیزه لازم نبود شما بگی  خیلی ببخشید شما ته پیازی یا سر پیاز  

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

ببینید وقتی به افراد بیمار (هیز و..) حمله رو شروع میکنید دیگه نباید تو لاک دفاعی برید محکم و قاطع باشید تا جرئت نکنند بیان جلو زبون بریزند مثلا دیگه احترام بهش نگذارید مگر اینکه از موضعش بیاد پایین. 

اولا که میزبان نبودیم  دوما حرف بدی نزدم که بخاطرش خجالت بکشم

حرف بد از نظر شما چیه این حرف مناسب یه دختر کم سن و سال نیست من موافق اینکه مردا بشینن خانما کار کنن نیستم ولی این رو همیشه تو خانواده ی ما بزرگترا میگن

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  

تیکه ی بدی اونم جلوی جمع انداختی اصلا درست نبوده  . دیگ ضربه رو یکی میزنن یکی میخورن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706