2737
2739
عنوان

توی مهمونی یه حرفی زدم عوضش رو سرم در آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 133 پست
چه حرف بدی زدم ؟ والا اون کینه ای و عوضی بوده من هیچ حرف اشتباهی نزدم 

گاهی لازم نیس هر حرفیو ادم ب زبون بیاره  هرچند کار طرف زشت باشه  هرچیزی موقعیت خودشو میخواد 

تو جمع ضایعش کردی  چی بدتر از این؟معلومه که تلافی میکنه

موهاتو خرگوشی نبند  هویجا  دیونه میشن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف بد از نظر شما چیه این حرف مناسب یه دختر کم سن و سال نیست من موافق اینکه مردا بشینن خانما کار کنن ...

دقیقا همینه و بدتر ازون اینک تو جمع آبروی کسیو ببری 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
2731
چون هیزه هیز  

استارتر خیلی بی ادبی و اداب اجتماعی بلد نیستی ادم هرچی به ذهنش بیاد نمیگه اگر بگه میشه مثل تو با همه کم کم باید قطع رابطه کنی و هی از عواقب حرفات بخوری

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  
واقعا ؟ جدی هستی ؟ وقتی با نگاهش دخترای فامیل رو میخوره به ما ربط نداره ؟ چی میگی خدایی 

خب این موضوع روابط زناشویی اونارو به هم میزنه ماهم فامیل داریم میدونیم یکجورایی دزده ولی بهش نمیگیم  دلیل نمیشه همه چیو گفت آخه😐اگه هرکس بخواد مشکل بقیرو بلند بگه صلح تا شب همه باید دعوا کنن

2740
شما اول فرق مزه پروندن و حرف جدی رو بفهم بعد بیا صحیت کنیم عزیز

تا خلاق تندت رو داری فقط ضرر میکنی به نظرم منظورت از خواستگار هم چیز دیگه اس 

پدر و مادرت بهت چیزی نگفتن؟

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  
اگه هیزه لازم نبود شما بگی  خیلی ببخشید شما ته پیازی یا سر پیاز  

هیز بودن یه نوع تعرض یه نوع تجاوزه زن خودشو که نگاه نمیکرد منو دخترای فامیل رو با چشماش میخورد توهم اینو به دانسته هات اضافه کن گلم 

بزرگ تر ها اگه میخواستند بگند قبل این میگفتند 

نگن تو نباید بگی واقعا کار خیلی زشتی انجام دادی 

دمتتتتتت گرمممممممممممم

افریییننننن خوب بهش کردی

کاش همه زنا اینجا انقد عرضه داشتن به خدا

بعد خواستگارت چی گف😂

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2706