2737
2734
عنوان

توی مهمونی یه حرفی زدم عوضش رو سرم در آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 133 پست
عه راستی؟!!اونم جلو خواستگارش گفته سرت به کار خودت باشه منم لال نیستم!!بیحسابن

اسی افکارش با تو فرق داره ،جسوره نه ترسو!!

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

با قسمت‌اول کارت بسیاااار موافقم

خوب کاری کردی 

مادران ما توان مقابله با این کلیشه ها رو نداشتن و ندارن ولی ما باید داشته باشیم

ولی با قسمت دوم کارت نه

چون یه جورایی دخالت تو بحث زن و شوهر بود 

و بعدا خود آقایونی که کار کردن بایداز دست اون آقا شاکی میشدن  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا انقدر من خجالت می کشم از رفتارش. بد اخلاق بد دهن آبرو ریز

دفیقا این رفتارا خیلی زشته خب اصلا نمیخواد سفره جمع کنه نکنه ما تو خانواده امون این حرفو خالم میزنه بعد سفره مردا بلند میشن حرف و نفس کار بد نیست این که کی بگه و چطوری بگه مهمه

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  
گفتم چادری نیستم بعضی اوقات پیش میاد اما اگر برات مهمه که کسی نگات نکنه پوشش میتونه کمک کنه مهم نیست ...

اره بعضیا خودشون دوس دارن توچشم باشن ولی بعضیا با اینکه نمیخوان ولی یکسره مورد ازار اذیت قرار میگیرن چون جامعه پر شده از ادم مریض...

2742
دفیقا این رفتارا خیلی زشته خب اصلا نمیخواد سفره جمع کنه نکنه ما تو خانواده امون این حرفو خالم میزنه ...

من دلم خونه. خودم خیلی آرومم ، داغونم کاش صبح بیدار نشم😔

خوابم میاد همش😐
اره بعضیا خودشون دوس دارن توچشم باشن ولی بعضیا با اینکه نمیخوان ولی یکسره مورد ازار اذیت قرار میگیرن ...

قبول دارم اما تاجای زیادی خود ادم میتونه کنترل کنه

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  

این جسارت نیست پروییه!! اکه جسور بود اونجا جلو نامزدش حالشو میگرفت نه اینکه موش شده بود هیچی نگفت الانم میگه برای یه حرف بیخود که زمین و اسمون رو به هم نمیربزم!!!ولی انقدر براس سوز داشته که تعجب کرده!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
اگر منطقی جواب داشتی مطمین باش میدادی☺️

تا دلت بخواد دارم همینطور که اگه بری ببینی تا همین صفحه اخر جواب ادمایی با افکار مثل تورو دادم

ولی میدونم فایده نداره تو با یکی دو جمله من عوض نمیشی پس حرف زدن باهات بیهوده س...

2740

اگر معنی جسارت بی ادبی و حماقت بود من نمیدونستم 

اصلا اسی جسارت کرده جسارتم تاوان داره اینم تاوانش

تو انگار خود استارتری ها هرقت اون نیست تو میای تنها کسی ام مه ازش دفاع میکنه خودتی

تا دلت بخواد دارم همینطور که اگه بری ببینی تا همین صفحه اخر جواب ادمایی با افکار مثل تورو دادم ولی ...

مطمینم نداری

امثال من😂

تو اگر داری منطقی جواب بده من قول میدم عوض شم

این جسارت نیست پروییه!! اکه جسور بود اونجا جلو نامزدش حالشو میگرفت نه اینکه موش شده بود هیچی نگفت ال ...

باش اسی پروعه تو نباش امیدوارم تا اخر عمرت کسی اذیتت نکنه که نیاز به پررویی نداشته باشی🙂

اگر معنی جسارت بی ادبی و حماقت بود من نمیدونستم  اصلا اسی جسارت کرده جسارتم تاوان داره اینم تا ...

اره جسارت تاوان داره،کلا به جز سکوت هر چیزی واسه دفاع از خودت تاوان داره!

😐نه عزیزم نه خودشم نه میسناسمش من اصلا تا حالا استارترو ندیدم 

مطمینم نداری امثال من😂 تو اگر داری منطقی جواب بده من قول میدم عوض شم

چی میگی تو؟؟؟؟😂😂

الان دقیقا جواب چیو بدم بهت؟

باش ندارم فقط زودتر برو بخواب میترسم واست

اره جسارت تاوان داره،کلا به جز سکوت هر چیزی واسه دفاع از خودت تاوان داره! 😐نه عزیزم نه خودشم نه می ...

سکوت بی موقع هم تاوان داره