2752
2734
عنوان

توی مهمونی یه حرفی زدم عوضش رو سرم در آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 133 پست

خب آقایون هم میرن سر کار  نمی شه که بعد خستگی روز  شب بیان تازه ظرف هم بشورن! خوبه اونا هم بگن  مگه کلفت شما هستم در صورتی باید کمک کنن که خانومش کار بیرون کنه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
هیچکس نمیتونه با ی جمله کاری کنه کسی از هیز بازی دس برداره اسی هم فقط ی تیکه انداخته بهش ک بفهمه مرد ...

عه راستی؟!!اونم جلو خواستگارش گفته سرت به کار خودت باشه منم لال نیستم!!بیحسابن

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیلشون مجبورن  بخاطر بچه هاشون  بعضیاشون بی سرپناهن  مجبورن بمونن بسازن چیکار کن ...

بله درسته من واسه این ادمای مریض کوچه خیابون میگم یا همین شوهر دختر عمه اسی واقعا سکوت زیاد هم اشتباه!

اسی هم فقط ی تیکه انداخته بهش که یارو بفهمه همه میفهمن این چیکار میکنه و میدونن چه ادمیه

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
خب آقایون هم میرن سر کار  نمی شه که بعد خستگی روز  شب بیان تازه ظرف هم بشورن! خوبه اونا هم ...

دقیقا داشتم ب این فکر میکردم 

خدایی خسته و کوفته تو این گرما و سرما از سرکار بیان انصاف نیست ازشون کارم بکشیم 😂😂😂

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
2731
ینی من روسریمو بکشم جلو همه چی اوکی میشه؟ نه گلم من اطافیانم ک چادری بودنو هم دیدم واسه مردای مریض ...

گفتم چادری نیستم بعضی اوقات پیش میاد اما اگر برات مهمه که کسی نگات نکنه پوشش میتونه کمک کنه مهم نیستم به من چه اصلا 

ببخشید اما من خودم به عنوان یه زن تو خیابون بعضی خانم ها رو میبینم اینقدر ارایش کردن و به خودشون رسیدن منم دلم میخواد نگاشون کنم زندگی خودشونه اما خب زیبایی توجه میاره یه مردی شعور داره نگاه نمیکنه بکی شعور نداره اما او بی شعوره هم وفتی تو پوشیده باشی چیزی نداره نگات کنه تو گفتی تز هیزی بدت میاد وگرنه لخت برو تو خیابون به من چه

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  

شما یه دختر مجرد بودی که میزبان هم نبودی چکار به کار بقیه من جمله آقایون داشتی که کی بره ظرف بشوره؟ اون همه زن و همسر بوده در این مپرد جایگاهی نداشتی که برای کسی تعیین تکلیف کنی

و باز هم صحبت دخترعمه و شوهرش اصلا ربطی به شما نداشت که خودتو قاطی کردی و تیکه هم انداختی

اسی شوهر منم مث تو  هست سریع و بی فکر حرف میرنه خیلی جاها شر درست کرده خیلیا هم باهاش قطع ارتباط کردن. تو رو خدا اینجوری نباش من که خیلی بخاطر رفتار شوهرم خجالت می کشم😔

خوابم میاد همش😐
اسی شوهر منم مث تو  هست سریع و بی فکر حرف میرنه خیلی جاها شر درست کرده خیلیا هم باهاش قطع ارتبا ...

با ین رفتارش من جای مادرش خجالت کشیدم 

من یک enfp هستم. تمام رویا میتوانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم  
چی میگی تو نه به این شوری شوری نه به این بی نمکی چه ربطی داره اخه تو منطق داری مگه جنگه 

باشه تو درست میگی..

این بحثا همیشه بی نتیجه میمونن...

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
باشه تو درست میگی..   این بحثا همیشه بی نتیجه میمونن...

اگر منطقی جواب داشتی مطمین باش میدادی☺️

ما ناراحت نیستیم تو چوبش رو خوردی تو از حق خانوم ها دفاع کردی یا ابروی همه زن ها رو بردی  هیز ...

والا‌من دیدم ادمای هیز به چادریا هم به چشم بد نگاه میکنن پس خودتونو درگیر این‌کلیشه نکنید

بعد چرا آبروی زن هارو برده؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.

بچه ها ولش کنید استارتر به حرف های ما گوش نمیده الکی خودتون رو حرص ندید 

والا‌من دیدم ادمای هیز به چادریا هم به چشم بد نگاه میکنن پس خودتونو درگیر این‌کلیشه نکنید بعد چرا آ ...

من ندیدم ادم دیوونه همه جا هست اما کمتر پیش میاد 

یه دختر کم ین و سال برگرده این حرفا رو بزنه کاملا بی ادبیه ببخشیدا ولی یکی از کاربرا دریت میگه ادم سالم باکسی که هیزه دردگیر نمیشه پیام هاشو بخون متوجه میشی 

2706