2733
2739
عنوان

بیاین از کارای ضایع و جوگیرانه زمان نوجوونیتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 121 پست
روز خاستگاریم ومیگم ..خربزه هارو ریختم روخشتک شوهرم وای فکن خربزه،😢😢

چرا اخه😂

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کلاس پنجم بودیم برااینکه توچشم معلماعزیزبشیم بادوستم میرفتیم مث کوزت ظرفامدرسه رومیشستیم   &nbs ...

فعلا خداحافظظظ🤣🤣🤣

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2731
با سیبیل رژ میزدم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من خودم ناخن مصنوعی میزاشتم بعد میرفتم خرید یه کاری میکردم هی ناخونام دیده شه وااای چه روزاییی بود اونروزا فکر میکردم چقدر خوشتیپم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂

فعلا خداحافظظظ🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂💔

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
😂😂😂😂😂بعد دوماه چت کردیم دیدم عح عح چقد فازمون متفاوته حالا مگه ول میکرد؟😂

امان از دوران گند نوجوونی 🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من خودم ناخن مصنوعی میزاشتم بعد میرفتم خرید یه کاری میکردم هی ناخونام دیده شه وااای چه روزاییی بود ا ...

اره بخدا خیلی تباه بودیم 🤦🏻‍♀️🤣

وای دوران کلیپس فقط 🤦🏻‍♀️🤣چقدرم حس شاخ بودن بهمون دست میداد 🤣

2740
خواستم چاپلوسی معلم رو بکنم ، یه گلدون گل گرون قیمت بردم سر کلاس فرداش دیدم غیب شده    &n ...

😂😂😂اخییی

یاد خودم میوفتم که نماینده کلاس شده بودم فکر میکردم رییس جمهور شدم🤣🤣🤣

امان از دوران گند نوجوونی 🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

حال ب هم زننننن😂😂😂🤢

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
واي منم  😂😂😂😂🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️  من هروقت ميرم حموم اون محيط عرفاني و بخار الود ح ...

مخصوصا اون سوال عاشق شدین رو به شاعرانه ترین حالت ممکن جواب میدادم🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

لیز خورد از تو بشقاب منم بچه بودم ۱۶سالم بود  یعنی کلش ریخت وسط خشتکش هنوز یادم میاد مور مور می ...

😂😂😂😂

حالا اخرش چی شد وصلت سر گرفت؟

2706