2752
2734
عنوان

شماهم اینطوری هستین؟

116 بازدید | 3 پست

سلام عصرتون بخیر 

بچه ها من کلا نسبت به بچه اوردن و اینا خیلی حساسم ، خانوادمم همیشه بهم گفتن زمانی بچه دار شو که بدونی اینده ش تامینه ، خدای ناکرده زبونم لال بچه ات با یه مشکلی به دنیا اومد که نتونست خودش کار کنه تو تا اخر عمرشو تامین کرده باشی ،خودت از لحاظ روحی امادگی و صبرشو داشته باشی  و از این جور نصیحتا ، تازه یه سال از ازدواجم گذشته و اقدام کردم واسه بارداری ، از الان ویزیت کردم پیش دو تا روانشناس و روانکاو و دوره ی اموزش فرزنداوری که اینارو با همسرم باهم میریم ، انقد دیدم که خیلیا بخاطر پدرمادرشون دچار اسیب های روحی و انواع و اقسام اختلالات شدن مدام استرس دارم که بتونم از پسش بربیام ، از طرفی الان ۲۱ سالمه و از یه طرف میگم سنم کم نباشه از یه طرف دوست دارم بچه بیارم هم اینکه الان از لحاظ صبر و اینا خیلی حوصله ی این مسائل و دارم ، این استرس من عادیه شماهم اینجوری بودید یا هستید یا من خیلی حساس شدم؟

دختری از آهار🦚

شما خیلی حساسی

اگر سلامت  ذهن  برخورداری   و امادگی ورود یک نفر ب جمعتون دارید  بیار

در ثانی...  زندگی واس ما ادم عادی... خیلی بالا پایین  داره   از چه مسائلی بشه  بچه تامین کرد   چه تضمینی

اصلا  شایدیک نفر  تونست  پسنداز  عالی  واس بچش  بزاره...    

اون بچه همرو  ی شبه ب باد نده یا فرزند ناخلفی بشع

یا مریضی خاص بگیره و....‌اخر

از ذهنت دور کن  تو مسیر پذیرش عادی زندگی باش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا خونواده من فقط میگن بیار گور بابای آینده ولی من به حرفشون گوش نکردم چون خودم حساسم و خودمو مسئول میدونم در قبال  بچه نمیتونستم بچه بیارم بعد بگم ناخداسته بود حدا خواسته بود فلان یا به امید روزی شد خدا میده و این چرت و پرتها خلاصه بعد ۵ سال دیدم موقعیت اوکیه حامله شدم و ماه دیگه دنیا میاد ولی من همین یدونه رو میتونم تامین کنم نه بیشتر الانم توی سن خوبی هستی بیار من ۳۳ سالمه اگر در ۲۱ سالگی موقعیت داشتم صد در صد میاوردم تفاوت سنی هر چی کمتز با بچه ات باشه بهتر