2733
2734
یه زنه دو تا شوهر داره با دوتا شناسنامه باهاشون ازدواج کرده و از هر کدوم سند ازدواج داره و با هر کدو ...

وا چه چیزا مگه میشه

شوهراش چقد اسکل بودن ک بعد چند سال فهمیدن

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه زندگی میکرده، من موندم چجوری حدود یه سال هم زمان جفت زندگی رو داشته و کسی نفهمیده

بعضیااا خیلی شیطان صفتن دست شیطون از پشت بستن... اون شوهرای احمق چطور نفهمیده بودن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
هر جوری دارم فکر میکنم جور در نمیاد.  چه جوری این دو تا رو با هم هندل میکرده؟  شوهراش عق ...

احتمالا بهشون گفته میره سرکار و یه شب درمیون شبکاره

شبایی ک ب شوهر اولی میگفته شب کاره میرفته خونه شوهر دومی، شبایی هم ک ب شوهر دومی میگفته شبکاره میرفته خونه شوهر اولی🤣🤣

نه زندگی میکرده، من موندم چجوری حدود یه سال هم زمان جفت زندگی رو داشته و کسی نفهمیده

عزیزم منم گفتم زندگی میکرده نگفتم که زندگی نمیکرده ولی طلاق غیابی گرفته بود بدون اطلاع از شوهرش بعد رفت زن یکی دیگه شد و تو اعترافات گفت بخاطر خرجی ندادن شوهرم اینکار و کردم و دوست داشتم بدونم چرا با شوهر اول زندگی میکرده و چجوری دو نفر و همزمان مدیریت میکرد و فکر نمیکرد که یه روزی قطعا لو میره آخه تا کی میخواست اینجوری باشه هر چند شوهر دومش هم خلاصه بهش مشکوک شد تعقیبش کرد فهمید اولیه که خیلی گاو بوده از قرار معلوم 

احتمالا بهشون گفته میره سرکار و یه شب درمیون شبکاره شبایی ک ب شوهر اولی میگفته شب کاره میرفته خونه ...

واقعا چطور میتونسته چقد کثیفه همزمان بادونفر بودن چه مرد چه زن

2706