2752
2734

داره درد میکشه بمیرم براش بچش پنج ماهه هست دیروز کیسه آبش ترکیده و بچه مرده تو شکمش و حالا سزارینش نمیکنن میگن باید طبیعی به دنیا بیاریش و از دیروز عصر بیمارستان هست قبلاً یه بچه زاییده سزارین مگه میشه الان این طبیعی به دنیا بیاره بچش هم سه ساله هست همش دارن آمپول فشار میزنن براش سزارینش نمیکنن ☹️میگن حتما باید طبیعی زایمان کنی 

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

خدا لعنت کنه هرکس این طرح کوفتی زایمان طبیعی رو اورده

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه بچه مرده باید درد بکشه؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

عزیزم شما که از مشکلات واطلاعات پزشکی وزایمان اطلاع نداری.قطعا یه دلیل داره.شاید به این خاطر که چندماه دوباره بتونه زود باردار بشه.سزارین کنن شاید فعلا اجازه بارداری ندن

پارسا پسرمامان😍
ای وای میکشنش بخدا زنگ بزنه دکتر خودش ی پولی بریز ب حسابش سز بشه ما دوماه پیش فامیلمون اینطوری شد ا ...

😐😱چی؟

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!

این طرح واسه مردم عادیه گلم ماتو فامیل پنج تا ماما و متخصص داریم همشونم سزارین شدن 

خودم سزازین شدم برای دوشب بیمارستان خصوصی و زیر میزی دکتر ۷۵گرفتن خدا ازشون نگذره

هرچه دادم به اوحلالش باد
😐😱چی؟

بچش نمیاومد هی زور که باید طبیعی من چل بار گفتم پول بدید دکتر خودش بیاد عملش کنه گوش ندادن رحمشو سوراخ کردن خونریزی شدید داد هوشیاریش اومد پایین رفت کما

هرچه دادم به اوحلالش باد
2706