2733
2734
عنوان

دخترای مجرد بیان😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 64 پست
گوشی اهنگ فیلم با حیوونام بازی کردن😃😍 درس👌🏻😁 ورزش...

پروفایلتون عروس هلندی خودته؟ منم دارم  

حامی حیوانات..اروم اروم ؛اومد بارون🌨شدیم عاشق❤زدیم بیرون..اومد نم نم..نشست شبنم رو موهامون؛روموهامون♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاربر نی نی سایت کیه یه لایک نکن شر میشه دیشب تا حالا منوووو سوراااااااااااااخ کرده 😑😑😑😑😑😑

دیروز کاربر نی نی سایت منو لایک کرده بود الان نگا کردم اسمش شده لایک نکن شر میشه تعجب کردم.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

من هی دکور اتاقمو عوض میکنم😂فیلم میبینم میام نی نی سایت کتاب میخونم و هر از گاهی که طبع نویسندگیم گل کنه داستان انگلیسی مینویسم😊

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...
2740
دیروز کاربر نی نی سایت منو لایک کرده بود الان نگا کردم اسمش شده لایک نکن شر میشه تعجب کردم.

فک کنم میچرخه ایور اونور بقیه رو لایک میکنه حوصلش سر رفته🤣🤣

خداجونم شکرت واسه همه چی😍🤲🏻فدات بشم من

من قبلا مورد عنایت ماربر نی نی سایت بودم🤕🙄 الان لایک نکن اسمشم نگاه میکنی بیشتر حرص میخوری🤕😂

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

بیشتر تو گوشیم (توییتر _اینستا_تیک تاک_نی نی سایت _یوتیوپ همه ی اینا رو مثل کاربر نی نی سایت و لایک نکن شر میشه شخم میزنم

حوصلش باشه گيتار میزنم 

تلوزیون 

Ps4 اگر بهم برسه بازی می‌کنم 

و در آخر از بیکاری رنج میبرم 

،😂😑😬😂🗡️🕸️🕷️

کتاب

فیلم

انشاالله از امروز قراره برم کلاس ساز و عروس هلندی بگیرم 😊🤩

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2706