2733
2734
عنوان

هیلیییی بیبر بارداره😍😍😍

421 بازدید | 27 پست

میدونم یکم دیر میگم ولی خیلی خوشحالم میدونی چقد منتظر بودم🥺🥺 بعد پنج سال هیلی بیبر باردار شده من مردم از ذوق

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

🤔

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه چند وقتشه؟ بچه شون چیه؟ جاستین چی گفته

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

کی هست

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
کیه

زن جاستین بیبر😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
عه چند وقتشه؟ بچه شون چیه؟ جاستین چی گفته

نمیدونم من انقد ذوق کردم ویدئو خبر بارداریشو دیدم انگاری شش ماهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40