2737
2734
عنوان

دخترای مجرد بیان😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزش میکنم، فیلم می بینم، کتاب میخونم، اینستا میگردم، با دوستام چت میکنم، ادیت عکس و فیلم انجام میدم و... 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

برا کنکور میخونم 

کار خونه 

تدریس زبان 

مربی گری تکواندو 

نواختن ساز 

نقاشی 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2742

خب من آنلاین شاپ دارم باید اونو مدیریت کنم

وقتایی هم ک سرم خیلی خلوته میرم باشگاه (البته الان باز نی)

کتاب میخونم 

فیلم میبینم

ساقیا امشب صدایم با صدایــــــــت ساز نیـــــــست یا که من مست و خرابم یا که سازت ساز نیست💜🌌
نگی ام دهنمونو صاف کرده بس لایک میکنه .والا هیچی بعضی روزا ی ذره میرم دور دور .

خخخ😂😂😂😂همه آسی ان از دستش

دعا کنید یه خونه مستقل بخرم با شوهرم زندگی کنم و خوشبخت بشم به دور از مادر شوهر😔

کلاس نقاشی میرم

کلاس درسی میرم

کلاس موسیقی میرم (کلاس دف میرم پیانو هم از ۵ سالگی میزدم تا ۱۴ سالگیم الان کلاسشو نمیرم ولی میزنم)

دیگه برات بگمممم

کلاس زبانم میرم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2738
2706