2733
2739
عنوان

روزه اول محرم برای بچه دار شدن

3633 بازدید | 28 پست

حدیث هست که اگه روز اول محرم و به نیت بچه دار شدن روزه بگیرم خدا حاجتمون میده اونایی که انجام داده بودن و بچه دار شده بودن نجربه هاشونو گذاشته بودن 

منم انشاءالله میخوام روزه بگیرم گفتم بزارم شماهم خواستید انجام بدید برا منم دعاکنید

دوستان فقط روزه و دعا هست روز اول ماه محرم، اقدام نه چون اول و وسط اخر ماه برای تشکیل نطفه خوب نیست

👌🏻 فرصتی بی نظیر و کم نظیر جهت فرزندار شدن خانواده های #نابارور بدون خرج هزینه های سنگین

بنا به روایتی معتبر و صحیح از امام رضا علیه السلام که ایشان فرمودند: روز #اول_محرم ، روزی است که حضرت زکریا دعا کردند که خدواند به او فرزندانی عنایت فرماید، خدواند نیز به او یحیی را بشارت داد.

بعد حضرت فرمودند: «پس هر کس این روز را روزه بگیرد و سپس دعا کند، خداوند همان طور که دعاى زکریّا را مستجاب کرد، دعاى او را نیز مستجاب خواهد کرد.»

📚کتاب امالی و کتاب من لا يحضره الفقيه ؛ شیخ صدوق ج۲ ؛ ص۹۱

👈 سه شنبه ۱۹ مرداد، اول محرم می باشد از این  فرصت بی نظیر  نهایت استفاده را ببرید.

امام رضا [علیه السلام] در حدیث به ریان بن شبیب فرمودند: وقتی زکریا [علیه السلام] مصیبت سیدالشهدا [علیه السلام] را دید، به خدا عرضه داشت: خدایا به من فرزندی بده که از اولیای تو باشد و شبیه شهادت سیدالشهدا [علیه السلام] به شهادت برسد تا من هم در مصیبت نبی اکرم [صلوات الله علیه] شریک شوم، که خدای متعال یحیی [علیه السلام]  را به او عطا نمود.

✨ سپس حضرت می‌فرمایند: اگر فرزند می‌خواهید، در روز اول محرم روزه بگیرید و دعا کنید، خدا بهتان عطا می‌کند. حضرت زکریا هم همین کار را کرد و در محراب، آن خطاب به او شد. زکریا گفت: من در کهن سالی هستم و همسرم هم دوران فرزندآوری اش گذشته است اما در پاسخ به او گفته شد که خداوند دعای تو را مستجاب کرده و دیگر جای تردید نیست.

📚 كتاب الامالی شیخ صدوق، روايت جامع امام رضا علیه السلام، معروف به "حدیث ریان بن شبیب"  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

پس کی اقدام کنیم قبل روز اول محرم🤔یا بعد روز اول

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

راستش من هر سال محرم که میشد دلم آشوب بود میگفتم یعنی میشه ی روز محرم بیاد منم بچه داشته باشم ، همیشه دعا می کردم نمی دونستم روزه و ... هم هست 

امسال خدا بهم یه تو دلی داده و محرم منم باردارم ، واقعا دعا تاثیر داره

خدا الهی هیچکس رو حسرت ب دل نزاره و همه تون خیلی زود باردار بشین❤

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
سه شنبه 19 مرداد

اقدام قبل باشه یا بعد

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
2706