2733
2734
عنوان

روزه اول محرم برای بچه دار شدن

3607 بازدید | 28 پست

حدیث هست که اگه روز اول محرم و به نیت بچه دار شدن روزه بگیرم خدا حاجتمون میده اونایی که انجام داده بودن و بچه دار شده بودن نجربه هاشونو گذاشته بودن 

منم انشاءالله میخوام روزه بگیرم گفتم بزارم شماهم خواستید انجام بدید برا منم دعاکنید

دوستان فقط روزه و دعا هست روز اول ماه محرم، اقدام نه چون اول و وسط اخر ماه برای تشکیل نطفه خوب نیست

👌🏻 فرصتی بی نظیر و کم نظیر جهت فرزندار شدن خانواده های #نابارور بدون خرج هزینه های سنگین

بنا به روایتی معتبر و صحیح از امام رضا علیه السلام که ایشان فرمودند: روز #اول_محرم ، روزی است که حضرت زکریا دعا کردند که خدواند به او فرزندانی عنایت فرماید، خدواند نیز به او یحیی را بشارت داد.

بعد حضرت فرمودند: «پس هر کس این روز را روزه بگیرد و سپس دعا کند، خداوند همان طور که دعاى زکریّا را مستجاب کرد، دعاى او را نیز مستجاب خواهد کرد.»

📚کتاب امالی و کتاب من لا يحضره الفقيه ؛ شیخ صدوق ج۲ ؛ ص۹۱

👈 سه شنبه ۱۹ مرداد، اول محرم می باشد از این  فرصت بی نظیر  نهایت استفاده را ببرید.

امام رضا [علیه السلام] در حدیث به ریان بن شبیب فرمودند: وقتی زکریا [علیه السلام] مصیبت سیدالشهدا [علیه السلام] را دید، به خدا عرضه داشت: خدایا به من فرزندی بده که از اولیای تو باشد و شبیه شهادت سیدالشهدا [علیه السلام] به شهادت برسد تا من هم در مصیبت نبی اکرم [صلوات الله علیه] شریک شوم، که خدای متعال یحیی [علیه السلام]  را به او عطا نمود.

✨ سپس حضرت می‌فرمایند: اگر فرزند می‌خواهید، در روز اول محرم روزه بگیرید و دعا کنید، خدا بهتان عطا می‌کند. حضرت زکریا هم همین کار را کرد و در محراب، آن خطاب به او شد. زکریا گفت: من در کهن سالی هستم و همسرم هم دوران فرزندآوری اش گذشته است اما در پاسخ به او گفته شد که خداوند دعای تو را مستجاب کرده و دیگر جای تردید نیست.

📚 كتاب الامالی شیخ صدوق، روايت جامع امام رضا علیه السلام، معروف به "حدیث ریان بن شبیب"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

پس کی اقدام کنیم قبل روز اول محرم🤔یا بعد روز اول

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

راستش من هر سال محرم که میشد دلم آشوب بود میگفتم یعنی میشه ی روز محرم بیاد منم بچه داشته باشم ، همیشه دعا می کردم نمی دونستم روزه و ... هم هست 

امسال خدا بهم یه تو دلی داده و محرم منم باردارم ، واقعا دعا تاثیر داره

خدا الهی هیچکس رو حسرت ب دل نزاره و همه تون خیلی زود باردار بشین❤

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
سه شنبه 19 مرداد

اقدام قبل باشه یا بعد

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷