2733
2734
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2345 بازدید | 125 پست
به نظر من دلیلش اینه که شادی واقعی رو تجربه نکردیم یا خودمون رو درگیر مسائل مضحک کردیم مادرشوهرشماهم ...

نه. برای اینکه از تو خالیه و واقعا احساس بی ارزشی میکنه. شایدم حق داره. نه سوادی داره. نه پول نه جایگاه اجتماعی نه بچه هاش اون چنان مایه افتخارن.

ولی طرز فکرش واقعا برام قابل هصم نیست. یعنی حرفاش بی احترامی به خودشه. من پدرشوهرم کارگر و نگهبان بوده. اونوقت کافیه یه دختری عقد کنه. سریع میگه باباش چکارس؟ بعد مثلا شغلش خوب باشه فوری میگه باید کادوی خوب براش بخرن. مثلا زنداداش من پدرش دندون پزشکه. میرفت میومد میگفت باید براش خرج کنید باباش دکتره. جالبه جلوی دختراشم میگه. نمیگه به این بدبختا برمیخوره که مثلا ما بابامون کارگر بوده مگه ادم نیستیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم‌شایدم‌کار درست اینه خوانواده مون بدونن. ولی چه قدر حق به جانبن که اگه بگی چیکار کرده هم فهر ...

آره بابا من که مشکلاتم خیلی عمیق بل نسبت عین خر موندم تو گل یه روزی منم دغدغم فقط این بود تولدم برام چی میخری الان ولی خودمم به روم نمیارم تولدمه ایشالا که همه مشکلاتشون حل شه همیشه کادوبازی و اینا باشه

مادر شوهر بی شرفم حقوق بازنشستگی می گرفت محتاج پول شوهرم بود انقدر صرف خوش گذرونی و مهمون بازیاش کرد ...

بعضیا بویی از مادری نبردن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2728
باعصبانیت گفت بابا...بعدم با همسرم حرف نمیزد

نمیدونم عزیزم به هر حال مهم نیس که این حرفو زده باشه اگه همچین ادمی هس بهتر که ناراحت بمونه توام کیکو ببر بیشتر حرص بخوره اگه اینجوری میگم چون حق نداره انقد ناراحت باشه خوب برا پسرش زن نمیگرفت 😐مجبورش که نکردن بعدم کیکو ببر بزار جلو پدرشوهرت 😂که از اونم یه چیزی بگیری البته شوخی میکنم ولی اکثرا پدر شوهر ها ذوق میکنن به این چیزا 

نه. برای اینکه از تو خالیه و واقعا احساس بی ارزشی میکنه. شایدم حق داره. نه سوادی داره. نه پول نه جای ...

آره درست میگی اون که بی عقله تو باهاش در نیفت گله شم به شوهرت نکن کلا آرامشتو با هیچی عوض نکن

عزیزم حرفش بد بوده ولی خودم به چشم مادرهایی رو دیدم که خیلی مهربونن ولی شوخ طبع هستن به بچهاشون این ...

اخه هر شوخی ای هم جا داره. مثل مادرشوهر من، توی روم میشینه هر چی دلش میخاد میگه. بعد که من ناراحت میشم به شوهرم میگم. میگه منطور نداشتم شوخی بود. انگار من خرم نمیفهمم. 

2738
چقدر بی ادب بودن که کارت خالی دادن خب چیزی نمیدادن مگه کسی مجبورشون کرده بود از اونا بی ادب تر مادر ...

تمام اعضای خانواده شوهرم مارو اول زندگیمون ول کردن اونم فردای جشن نشونمون همه هزینه های زندگیمون افتاد گردن پدر و مادر بیچارم

پدر بزرگم بنده خدا تو برنج کاری کار می کنه و خیلی زحمت کشه

مادر شوهرم از ما برنج خواست کلا صدتومن میشد ما بدون حرفی بهشون برنج دادیم از من پرسید چقدر میشه من هزار بار تعارف کردم قابل نداره آخر قیمت رو گفتم ؛شوهرم برگشت گفت اینکه قیمت برنج رو به مادرم گفتی خیلی حالش بد شده و داغونه خونه رو گذاشته رو سرش😒 آخر بعد چهارماه نصف پول رو دادن اونم با ناز و نوز نصف دیگه هم پدرومادرم گذاشتن روش😔

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
اخه هر شوخی ای هم جا داره. مثل مادرشوهر من، توی روم میشینه هر چی دلش میخاد میگه. بعد که من ناراحت می ...

اخه عزیزم منظورم اون پروها نیستن ادم شوخ طبع کسی رو ناراحت نمیکنه 

والا خانواده شوهرم که بمن کادو نمیدن.یه تبریک تولدم نمیگن. اگه همون مامانش بده. اونم به قول شما یا ل ...

متاسفانه تقصیر خودنونه که پرروشون کردیم 

لیاقت محبتمون رو ندارن

نباید محل سگ بهشون بدیم

آره درست میگی اون که بی عقله تو باهاش در نیفت گله شم به شوهرت نکن کلا آرامشتو با هیچی عوض نکن

دیگه خودمو راحت کردم . گفتم چند ماه یبار میرم میبنمشون.ادم باید با هم شان خودش رفت و امد کنه. اونا لیاقت منو ندارن. از اون موقع که باهاشون رفت و امد ندارم با شوهرمم بهتر شدیم. حالا همش به شوهرم میگن بیاد دلمون براش تنگ شده. یادشون رفته چه حرفهای زشتی بم زدن

بعضیا بویی از مادری نبردن

شوهرم که ۴ تا برادر داشت

تمام جوونیشو به پای مادرش ریخت خیلیییییی واسش فداکاری کرد اول زندگیمون برای همیشه فرار کرد تو شرایط سخت ولمون کرد تو این دوسالی که ازدواج کردیم یه یار زنگ نزد بپرسه پسرم مردس یا زنده

2706