2752
2734
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 125 پست
عزیزم مبارکت باشه  خوبه دیگه به نظرم سخت نگیر  من اگه بخره میگم دستت طلا ، نخره هم ناراح ...

درسته

عید برای تولدم دستبند داده بود

گفت مرداد انگشتر ستشو میخرم.بابت این ناراحت بودم.وگرنه کادو باید با رغبت باشه.بهش نگفتم چی بخر خودش گفته بود.فقط یاد اوری کردم.گفت شهریور واسا سالگرد ازدواج میخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بی ادب بودن که کارت خالی دادن خب چیزی نمیدادن مگه کسی مجبورشون کرده بود از اونا بی ادب تر مادر ...

مادر شوهر بی شرفم حقوق بازنشستگی می گرفت محتاج پول شوهرم بود انقدر صرف خوش گذرونی و مهمون بازیاش کرد که شوهرم ورشکست شد 

تمام اعضای خانواده شوهرم حقوق بگیر بودن همه از دم مفت خور و محتاج پول شوهرم

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
2731
بچه؟ والا من بچه برادرم هفت هشت سالشه رفتارش از این بهتره. این که خوبه مثلا یکی عقد یا عروسی کنه مثل ...

به نظر من دلیلش اینه که شادی واقعی رو تجربه نکردیم یا خودمون رو درگیر مسائل مضحک کردیم مادرشوهرشماهم هرچقدر کادوی گرون بهش بدن احساس میکنه آدم مهمتریه 

سالگرد ازدواج امسالمون قرار بود متفاوت تر برگزار بشه.لباس بپوشم . اینا. متفاوت شد چون یه دعوای حساب ...

تنها نیستی دختر ....منم درگیر مشکلات بزرگیم تولدو وسالگرد اینا کلا از یادم رفت دلم نمیخواد تولدمم بیاد چون شوهرم با مامانمینا قهره خیلی دلم میگیره یادش که میفتم

درسته عید برای تولدم دستبند داده بود گفت مرداد انگشتر ستشو میخرم.بابت این ناراحت بودم.وگرنه کادو ب ...

چند شهریور  ازدواج کردید ماهم شهریور عروسی گرفتیم

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
سامسونگ نه که شیاعومی 😐😐😐 ۸ گیگ رام ۱۲۸    چهار دوربینه 😐 ولی هیچی سامسونگ نمیشه یدون ...

هنگ کردم خواهر 😂😂😂😂میخاستم بگم پول بدم برا منم بخر انقدکه من نوت ۱۰دوس دارم سامسونگ 

مبارکت باشه😘