2752
2734
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 125 پست
والا شوهر من به کل عمرش نصف این چیزام که میگید برا تولدم نخریده. بازم یبار خونه مادرشوهرم بودیم دو س ...

واقعا چقدر بعضی بزرگترامون هنوز بچه موندن یکی نیست بگه به توچه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوع هاش رفتن عروسی جشن تولد گرفتن من اصلا سروصداهم نکردم بهشونم نگفتم اصلا نمی‌دونم میترسم بعداً عک ...

عزیزم حتماااا ببر 

بلاخره مادره و بعضی از مادرا وقتی پسرشون زن میگیرن پسرشونو حق خودشون میدونن ( من تک دخترم داداشام مجردن الان چون مجردن و خیلی بهم توجه میکنن اینید غصم میشه زن بگیرن با خودم میگم دیگه منو یادشون میره الانم مادرشوهر مث من بهش اومده 😂😂) ایشون ی حرفی زده سعی کن اصلا چیزی به دل نگیری چون اولین نفر خودتی که آسیب میبینی 

خیلی با احترام براشون کیک ببر بگو مامان خیلی دوس داشتم تو تولدم حضور داشته باشید اما ما میدونیم چقد ناراحت خواهرتون هستید بخاطر همین نگفتیم بیاید جاتون خیلی خالی بود

2731
والا شوهر من به کل عمرش نصف این چیزام که میگید برا تولدم نخریده. بازم یبار خونه مادرشوهرم بودیم دو س ...

خانواده شوهرم وقتی فهمیدن من بی انتظار و بی توقع هستم

مدام به من کارت های هدیه خالی میدادن

مادر شوهرم لباس های کهنشو به من میداد

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
منم فردا سالگرد عقدمه.چند روز پیش یه مانتو و یه کیف خرید .میگه همونا کادوئه عقد.ناراحتم انتظارم بیشت ...

عزیزم مبارکت باشه 

خوبه دیگه به نظرم سخت نگیر 

من اگه بخره میگم دستت طلا ، نخره هم ناراحت نمیشم 

کلا به نظرم کادو رو طرف باید با میل و رغبت بده نه اینکه ما بگیم 

توهم مثل من حساسی اگه براون اون اتفاق بیوفته شدید ناراحت میشم ولی اگه لولای زندگیتونه سعی کن اینو رس ...

نه بابا از اشناییمون ۱۲ سال میگذره.ده تومن داشت گذاشت تو بورس.بهم قول انگشتر داده بود.گفت شهریور سالگرد ازدواج میخرم

واقعا چقدر بعضی بزرگترامون هنوز بچه موندن یکی نیست بگه به توچه

بچه؟ والا من بچه برادرم هفت هشت سالشه رفتارش از این بهتره. این که خوبه مثلا یکی عقد یا عروسی کنه مثل برادرم میپرسه بله برون و عقد مثلا برادرت چی کادو داد به عروس یا چقدر شد.بعدم نطر میده کم دادید یا مثلا زیاد دادید. برا خودشم میخری فوری یه جوری قیمتشو از شوهرم درمیاره. خیلی کاراش مسخرس. 

خانواده شوهرم وقتی فهمیدن من بی انتظار و بی توقع هستم مدام به من کارت های هدیه خالی میدادن مادر شو ...

چقدر بی ادب بودن که کارت خالی دادن خب چیزی نمیدادن مگه کسی مجبورشون کرده بود

از اونا بی ادب تر مادرشوهرت☹☹

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
 اگر خریدی منت نزار انتظار زیادم نداسته باش مهم عشق و علاقه اس نه کادو منم چندروز دیگه تولدمه ...

سالگرد ازدواج امسالمون قرار بود متفاوت تر برگزار بشه.لباس بپوشم . اینا.

متفاوت شد چون یه دعوای حسابی و کتک 

و سالگرد عقد هم همینطور