2752
2734
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 125 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها نیستی دختر ....منم درگیر مشکلات بزرگیم تولدو وسالگرد اینا کلا از یادم رفت دلم نمیخواد تولدمم بی ...

بالاخره روزای خوب میاد.

شوهرمن باسیاسته جلوبابام‌اینا رفتارا زشتشو نشون‌نمیده.‌بددهنه ولی جلو اونا حواسش هست.

2731
خانواده شوهرم وقتی فهمیدن من بی انتظار و بی توقع هستم مدام به من کارت های هدیه خالی میدادن مادر شو ...

والا خانواده شوهرم که بمن کادو نمیدن.یه تبریک تولدم نمیگن. اگه همون مامانش بده. اونم به قول شما یا لباسهایی که بش نمیخوره یا مثلا یه چیزی قبلا خریده تو کمد مونده . تازه من خودم شاغلم. درامدمم ماهی چند میلیونه. فکر میکنه من گدام یا چیز ندیدم. البته دیده خانوادمون سطحش چجوریه. عروسهای ما همش چیزهای مارک و لباسهای گرون میخرن.

هر چند چیز جدیدم بخره حیف پول که داده. مثلا دو سه سال پیش بهم یه ست لباس زیر با یه تونیک داد. من تقریبا لاغرم. بعد لباس زیر سایزش ۸۵ بود. اونوقت تونیکم به سایز دخترای نوجوون بوو. یعنی من با این لاغری همه جام ازش میزد بیرون. جنسشم اینقدر بد بود بوی پلاستیک میداد. اونوقت نپوشی بهش برم میخوره‌. قشنگ بت میگه چرا نمیپوشی. یا میگه فامیل شوهر هر چی بت کادو دادن حالا طرف یا چیزی نباید بفروشی یا مثلا به کسی بدی. یعنی اختیار کادویی که بم میده رو هم ندارم.

بخرن ولی وقتی واس عروسم چیزی بگیره همچین حرفی نمیزنم میگم انشالله به خوبی استفاده کنید

عزیزم حرفش بد بوده ولی خودم به چشم مادرهایی رو دیدم که خیلی مهربونن ولی شوخ طبع هستن به بچهاشون این حرفارو میزنن همیشه دلیل بر حسادت نیس 

هنگ کردم خواهر 😂😂😂😂میخاستم بگم پول بدم برا منم بخر انقدکه من نوت ۱۰دوس دارم سامسونگ  ...

نه شیاعومی هست مگه نوت ۱۰ نمیگن؟     من زیاد سردرنمیارم شوهرم خرید اورد برا خودشم ۴۰۰ تومن نوکیا ساده خریده 😂😂گوشی قبلیش نوکیا ساده بودافتاده بود تو اب الان دوباره یکی دیگه خرید هی میگفتم دیگه مواظب باش خراب نکنی 

میگفت بی انصاف تو۲ تا لمسی داری 😂😂

بالاخره روزای خوب میاد. شوهرمن باسیاسته جلوبابام‌اینا رفتارا زشتشو نشون‌نمیده.‌بددهنه ولی جلو او ...

من خودم دهن لقی کردم باعث شدم بابام بهش بتوپه 

به امید روزای خوب❤❤❤

عزیزم حرفش بد بوده ولی خودم به چشم مادرهایی رو دیدم که خیلی مهربونن ولی شوخ طبع هستن به بچهاشون این ...

باعصبانیت گفت بابا...بعدم با همسرم حرف نمیزد

😦جنبه داشته باشین برای هرچیزی نینی یار رو تگ نکنید✋
من خودم دهن لقی کردم باعث شدم بابام بهش بتوپه  به امید روزای خوب❤❤❤

نمیدونم‌شایدم‌کار درست اینه خوانواده مون بدونن.

ولی چه قدر حق به جانبن که اگه بگی چیکار کرده هم فهر میکنن.

ای خدا

نه شیاعومی هست مگه نوت ۱۰ نمیگن؟     من زیاد سردرنمیارم شوهرم خرید اورد برا خودشم ۴۰۰ تومن ...

چرا عزیزم نوت ۱۰میگن منتها این شیائومی نوت ۱۰اون سامسونگ نوت ۱۰که خیلیم گرونه 😂😂😂اوهوم دوس نداریم اونا خراب کنن ولی خودمون دوس داریم جدیدشو یخریم