2733
2734
عنوان

بچه ها واکسن کرونا .‌.بیایید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 147 پست
دختر عمه شوهرم همسن منه ۲۴ سال.....اونا رفتن زدن هیچ علائمی هم نداشت ...فقط مامانش تب و لرز کرد یه ر ...

عزیزم نگران نباشید هر کدوم بود بزنید ترجیح اون هست که گفتم ولی نگران نباشید 

شما خیلی جوان هستید چطور نوبت واسکن شما شده ؟!

استرازنکا خیلی معتبرتر هست

وای هیلی اعصابم خورده همش دعا دعا میکنم شنبه هم باشه 😭😭😭 آسترا فقط یک روز بوده مثل اینکه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عقل حکم میکنه هرچ زودتر واکسینه بشی سینوفارم هم ایمن سازیش خوبه نگران نباش

شنبه دیگه میرم سر نوبت خودم.....ولی خیلی ناراحتم همون یه روز آسترا داشتن فقط.....احتمالا همون سینوفارم باشه 😢

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740
اگه خانمی که سینوفارم به استرازینکا ترجیه میدم چون برا خانمهای زیرپنجاه ممکنه عوارض لخته خون بده. وا ...

لخته خون رو سوال کردم از دوستای پرستارم....گفتن خیییلی نادر و اینکه با سرم رفع میشه ، یه سرم asa یه همچین چیزی اگه اشتباه نکنم گفت میزنن..........

ولی از لحاظ ایمنی فک نکنم سینوفارم به آسترا برسه

شنبه دیگه میرم سر نوبت خودم.....ولی خیلی ناراحتم همون یه روز آسترا داشتن فقط.....احتمالا همون سینوفا ...

منم سینوفارم زدم روزیکه رفتم ب این نیت رفتم ک اگ حتی برکت هم بود بزنم چون میخواستم هرچ  زودتر واکسینه شم

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
خب اونا سنشون بالا بوده برا خانمهایی که هنوز یائسه نشدن استرازینکا ممکنه عوارض لخته خون بده

دخترعمش هم سن منه ۲۴ سالشع ...حتی عوارض هم نداشت لخته خون رو گفتن خیلی نادره و اینکه سرم میزنی رفع میشه

عزیزم نگران نباشید هر کدوم بود بزنید ترجیح اون هست که گفتم ولی نگران نباشید  شما خیلی جوان ...

از طرف کار همسرم

2706