2737
2739

خواستگار قبلیم ک رسمی نبود و بیشتر خود پسره دایرکت میداده ب من بعد این ک من نامزد کردم بازم پیام میداد و من بلاکش کردم چند ماه بعد اونم ب اصرار خانوادش نامزد کرد با دختر عموش و بلافاصله عقدو ازدواج

امروز صبح همسرش ب من تو اینستا پیام داده عکس شما تو گوشی همسر من چیکار میکنه😐 من نمی‌دونم هنوز چی جوابش رو بدم چ کنم احساس میکنم اون خانوم فکر می‌کنه من رابطه ای دارم با همسرششش

بگو اسم و فامیل همسرتون چیه؟

بعد که گفت بگو گمانم قبل از ازدواجم یکی از خاستگارام بود

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

😐بگو از صاب گوشی بپرس من چمیدونم 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بگو گوشی همسر شماس 

از من میپرسی؟ 

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
2740
بگو اسم و فامیل همسرتون چیه؟ بعد که گفت بگو گمانم قبل از ازدواجم یکی از خاستگارام بود

😂😂😂😂

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
2706