2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بیخیال.

سرشار از اعتماد به نفس.

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

نصیحتم نمیکنه وقتی میدونه حالم بده 

یه عمر دنبال اون عدالت الهیم که ازش حرف میزنن ولی تا الان حتی یه سرنخ هم ازش پیدا نکردم ، خدایا میشه از دست خودت به خودت شکایت کنم؟چرا گریه هام راه به جایی نداره؟چرا صدامو نمیشنوی؟میشه ی نگاه کنی به قلب و روح زخمیم؟من باید بگم چمه؟ مگه خودت نمیبینی؟خستم میشه بغلم کنی؟خسته شدم از این همه صبر و انتظار ، دورت بگرم نکنه توهم بین بنده هات تبعیض قائل میشی:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام راهنمایی میخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2740

شباهتامون

اصلا خوده منه منتها اون پنج سال زودتر به دنیا اومده

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم

ویژگی های خوب زیاد داره اما بهترینش اینه دوست داشتنش واقعیه یعنی تحت هر شرایطی که بودم دوستم داشته و کنارم‌بوده

خیلی باوفا و خاکی 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2706