2752
2734
عنوان

کدوم رنگ چشم بهترههههه؟؟؟❌️❌️عکسسس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین جوری قشنگه🥲😍

چشمای نازت قشنگ میبینه عزیزم❤

هی دلم میخواد نازک کنم بعد میترسم اینجوری دیگ پرنشه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
نه

ممنونم🥲❤

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2731
چشمای نازت قشنگ میبینه عزیزم❤ هی دلم میخواد نازک کنم بعد میترسم اینجوری دیگ پرنشه

فدات

نه دس نزن بهش خیلی قشنگه همینجوری❤️😍

آدما نسبت به ما هیچ وظیفه ای ندارن ، اگه خوبی ای میکنن از ذات قشنگشونه، ذات قشنگ هیچکسو نابود نکنید😊
مگه همش یه رنگ نیست

😂😂😂❤️

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
هیچکدووووووم.فقط رنگ چشم قهوای روشنه که قشننگهههه😁😁😁

فقط عکس😂

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
جاست چشم خودم😁😂

عکس😂

فدات نه دس نزن بهش خیلی قشنگه همینجوری❤️😍

قربونت برم گلم❤ممنون

نظر شخصی من اینه ک همه ی رنگ چشم ها قشنگن اون چیزی ک چشم رو زیباتر میکنه حالت چشم هست ی چشم مشکی  میتونه با چشمای کشیده از چشای آبی و سبز و ...هزار بار قشنگتر باشه

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)
چون فاصله چشم و ابروت زیاده نازک کنی جالب نمیشه .همینجوری بهت میاد قشنگه

ممنونم عزیزم درست میگی اره❤