2733
2734

بچه ها من خیلی اعتماد به نفسم پایینه 

مثلا قدم کوتاهه و واقعا خجالت میکشم در حالی که مثلا اون ۳ ۴ سانت که از بقیه کوتاه ترم قرار نیست خیلی تاثیر بزاره .این از این 

از طرفی هر کی وارد زندگیم میشه توهین میکنه به نحوی

من از بعد عاطفی بگم یکی رو دوست داشتم طرف محل سگم نمیزاشت بهم فقط هر بار منو میدید جلو رژه میرفت

با یکی رفتم تو رابطه بعد از چند ماه کلا سرد رفتار می‌کرد و من دنبالش . دو سه بار کات کردم افتاد دنبالم که برگردم . یه مشاور دارم به خاطر رابطه نشد بخونم چند بار بهم گفت خیلی ضعیفی که نمیتونی کات کنی من میفهمم سخته ولی چرا بچه با ی درمیاری و ضعیفی . یا مثلا هر چی دیگه که میگفت چیکار کنم که باهام درست شن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلیلش رو توی رفتار خودت ببین.

یه مشاور خوب هم برو.

ربطی به کوتاهی قد نداره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببخشید ولی حرف مشاورت احمقانه است.چه ربطی به ضعیف بودن داشت الان مشکلت اینه که نمیتونی کات کنی؟

دقیقا آره 

من دوسش داشتم و اون هی میگفت نه این آدم درستی نیست حدا شو واقعا هم مشکل داشتیم ولی من اولین رابطه و برام سخت بود . یا دیروز یه سوال ازش پرسیدم راجب نحوه کنکور تو سال ۱۴۰۴ عصبانی شد و سرم داد زد که بابا به توچه بشین درس بخون و..

عزیزم در قدم اوول مشاورتو کامل عوض کن 

بعد برای اینکه حالت خوب بشه باید به پذیرش بعد از کات کردن برسی

و این پذیرش با توجه به رابطتت ممکنه 6 ماه تا یک سال طول بکشه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
دقیقا آره  من دوسش داشتم و اون هی میگفت نه این آدم درستی نیست حدا شو واقعا هم مشکل داشتیم ولی ...

مشاورت از کجا میدونه که اون آدم درستیه یا نه.مگه براش از خاطراتتون تعریف می کنی؟

عزیزم در قدم اوول مشاورتو کامل عوض کن  بعد برای اینکه حالت خوب بشه باید به پذیرش بعد از کات کر ...

خیلی سختم نیست راستش 

طرفم واقعا یکم خودشو از چشمم انداخته هر چند دلتنگش میشم