2733
2734
عنوان

کیا مثل من شوهرشون تو خانواده ی پدری ازه همه دلسوز تره

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 45 پست

خب چه عیب داره که بتونه کمکی به خانوادش بکنه ؟؟تو خودت باشی خانوادت به کمکت احتیاج داشته باشن نمیری...

بیاید یکم باهم مهربون تر باشیم بخدا چیزی رو از دست نمیدیم هیچ بدست هم میاریم

گاهی تنها مرگ درمان است...✌🚶‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر احمق من

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2731
وااای دقیقا شوهرمنم همینطوریه،اونوقت داداشاش فقط برا خودشونو زنو بچه خودش کاروهزینه میکنن،اما شوهرمن ...

منم برادرشوهرای دیگم همینن یعنی فقط برا خودشون خرج میکنن هر جمعه هممون میریم خونه ی پدرشوهرم فقط شوهر من پپل خرج میکنه اونای دیگه یک کیلو میوه هم نمیارن

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
من اصلا قهر میکنم ولی نمیگم قهرم به خاطر دلسوزیه زیاد برا خانوادته

خب اشتباهت همینه دیگه بگو که دلخوری از این همه دلسوزی ودردسترس بودن شوهرت برا خانواده اش...یه کم اخم کن شاید درست شد

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
شوهر من  درصورتی که داداشای دیگش اصلا اینجور نیستن چپ میرن راست میرن اسمشو صدا میزنن بیا فرش ...

توام زنگ بزن به داداشای دیکه اش بیان اون کارارو انجام بدن

پرده باز کنن و ..

بعضیا خوبیشون سهم بقیه است اخم و بی حوصلگیشون برا ما

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2738
من اصلا قهر میکنم ولی نمیگم قهرم به خاطر دلسوزیه زیاد برا خانوادته

منم الان دوروزه بخاطر همین رفتاراش قهرم،اینهفته کلاااا دراختیارباباش بوده نمیگه خودمم زنو بچه دارم ،نمیکه مام دل داریم،هرروز باباشومیبره روستا بعد پسرم که میخاد همراش بره پدرشوهرم نمیزاره ولی بجاش پدرشوهرم بچههای برادرشوهرمو میبره

هوف من فقط واسه کار و پول میخوانش بعداگه یه مهمونی یا تفریح باشه خودشون میرن میگن یادمون رفت به شما ...

من اگه یادشم بیارم میگه اشکال نداره داداشمه برادرزادمه

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
بخدا پدرشوهر من به هیچ کدوم از پسرای دیگش زنگ نمیزنه فقط به شوهر من زنگ میزنه ازبس دلسوزه تا اون سرد ...

چقدر شبیه شوهر منه 

دقیقا رفتار پدرشوهر منم باهاش همینه بخدا 

حرصم درمیاد مخصوصا رفتارش با بچه های جاری انگار مادرشونه ݟذا بهشون بده بخوابونتشون گردش ببره و.. اینا دیگه سواستفادست اصلانم بمن کاری نداره وقتی میریم اونجا 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
خب اشتباهت همینه دیگه بگو که دلخوری از این همه دلسوزی ودردسترس بودن شوهرت برا خانواده اش...یه کم اخم ...

وای نه بدتر میره پیششون حالیش نیست

منم برادرشوهرای دیگم همینن یعنی فقط برا خودشون خرج میکنن هر جمعه هممون میریم خونه ی پدرشوهرم فقط شوه ...

واای شوهرمنم هربااار که جمع میشیم خونه پدرشوهرم،شوهرمن نوشابه،وسایل سالاد،خوراکی وتنقلات همههه چی میگیره،اونوقت اونهفته من دیدم برادرشوهرم نوشابه گرفته بود تعجب  کردم گفتم چی شده،بعد دیدم کارت پدرشوهرمو داد،فهمیدم ازکارت اون گرفته

توام زنگ بزن به داداشای دیکه اش بیان اون کارارو انجام بدن پرده باز کنن و .. بعضیا خوبیشون سهم بقیه ...

من اصلا روم نمیشه خجالت میکشم ازشون 

خیلی هم کم زبون هستم بخدا ماشین باهزار قرضو قسط گرفتیم اونوقت زیرپای اوناست بیشعورن

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2706