2737
2739
عنوان

کیا مثل من شوهرشون تو خانواده ی پدری ازه همه دلسوز تره

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 45 پست
چقدر شبیه شوهر منه  دقیقا رفتار پدرشوهر منم باهاش همینه بخدا  حرصم درمیاد مخصوصا رفتارش ...

من اونجا حرف میزنم اصلا به حرفام اهمیت نمیده شوهرم ولی وقتی تا جاریم حرف بزنه زود زود تاییدش میکنه

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان دوروزه بخاطر همین رفتاراش قهرم،اینهفته کلاااا دراختیارباباش بوده نمیگه خودمم زنو بچه دارم ، ...

والا منم نه تفریحی نه هیچی فقط باید درخدمت باباش باشه عوضی

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
2728
عزیزم شوهرمن خودش کشته واسه خونواداش از سهم من میزنه واسه اونا منم میگم الهی نخورن چون من دارم با سخ ...

منم همش فحش میدم البته تو دل خودم

من اونجا حرف میزنم اصلا به حرفام اهمیت نمیده شوهرم ولی وقتی تا جاریم حرف بزنه زود زود تاییدش میکنه

واای تورو خدا چقدررر شبیه همدیگه هستیم،حالابدتراینکه برادرشوهرم از ترس زناشون بامن ودرکل باهیچکسی حرف نمیزنن وگرم نمیگیرن اما شوهرمن اینقدر دور زنای اونا رومیگیره

اینجوری خودتو از چشمش میندازی.قهر بی دلیل اذیت کنندس

خب چیکار کنم

خب چرا شوهرت نمیگه ک حالا داریم میریم بچه منم ببریم؟ 

چونکه باباش گفته بچه تو نیاد میگه چشم،،پدرشوهرم خیییلی حسادت پسرمو داره وهمش سعی میکنه شوهرمو از پسرم دور کنه،بخدا یه عیبایی رو پسر شش سالم میزاره فقط برااینکه به شوهرم بگه بچت بده واونم تایید کنه

2740
خب چیکار کنم

اگر از چیزی ناراحت میشی دلیلش رو بگو ولی قهر نکن.درباره توجه و محبت به خانوادش هم سعی کن عادت کنی چون نمیتونی از سرش بندازی و فقط خودت بده میشی توی چشم همسرت.

واای تورو خدا چقدررر شبیه همدیگه هستیم،حالابدتراینکه برادرشوهرم از ترس زناشون بامن ودرکل باهیچکسی حر ...

😭😭😭😭تو چند سالته.من از اول شوهرم بهشون رو داده ولی برادرشوهرام هیچ کدوم به من رو ندادن جاری بزرگم چپ میره راست میره به شوهر من زنگ میزد یا شوهرم بهش زنگ میزد بعد یه دفعه شوهر اون به من چای تعارف کرد جاریم زود گفت چرا اینقد نگرانشی بهش چای میدی جلو خود من😭😭😭ولی اون مریض بود شوهرم با ماشین میگردوندش چقد بدبختیم ولی همش تقصیر شوهرای خودمونه

همسر منم اینجوریه . انگار وقتی ازدواج میکنن تازه یادشون میوفته خانواده دارن باید بهش برسن . یعنی از جون مایه میزاره ها از اونا اشاره از این ب سر دویدن .  ی بار من پری بودم پدر و مادرش میخواستن تو مراسم  خواستگاری فامیلشون شرکت کنن ‌. دو تا برادر شوهر مجردم دارم ک یکی شون ماشین داره بسی تنبل . ب اونا نگفتن ببرشون مراسم . ب همسرم گفتن . من یکم تو دل درد اغراق کردم ک بمونه پیشم برادرشوهرم ببرشون .  فقط بهم مسکن داد اونا برد خونه فامیلشون .خونه شونم اطرافه تهرانه. موقعه برگشت خانواده ش گذاشت خونه شون .راه افتاد بیاد خونه ماشین خراب شد . مسیر ۲۰ دقیقه ای رو دو ساعت با ماشین امد . منم خودمو زدم ب خواب بعدم شاکی شد ک چرا من نگران نشدم زنگ بزنم بهش 😑

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
اگر از چیزی ناراحت میشی دلیلش رو بگو ولی قهر نکن.درباره توجه و محبت به خانوادش هم سعی کن عادت کنی چو ...

ای خدا میدونم برا همین حرفی نمیزنم

همسر منم اینجوریه . انگار وقتی ازدواج میکنن تازه یادشون میوفته خانواده دارن باید بهش برسن . یعنی از ...

چقد بیشعورن باور کن این مردای متاهلو پدرمادرشون نصیحتشون میکنن که جلو زنت حرف مارو زمین ننداز.

چقد بیشعورن باور کن این مردای متاهلو پدرمادرشون نصیحتشون میکنن که جلو زنت حرف مارو زمین ننداز.

ایراد از خودشه . خیلی جان فشانی میکنه . بارها بهش گفتم اما درست نمیشه .دیگه برام عادی شده . البته خواهرش برامون برنامه ریخته بود ک ما اونا رو ببریم مراسم خودمون  شام بریم خونه مامانم . بعدش اونا رو ببریم خونه شون . منم دوست ندارم کسی برام برنامه بریزه . دل درد بهونه کردم نرفتم البته ب همسرم گفتم تا زمانی ک برادرت خونه س نباید ب تو بگن اونم الکی بهونه اورد قراره برای مغازه برادرش جنس بیارن . گفتم کدوم شرکتی شبا جنس میبره دم مغازه چیزی نگفت . میدونم برادرش تنبله . نخواسته ببرشون 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706