2737
2739

شوهر من از بین برادرخواهراش از همشون دلسوزتره تا خانوادش بهش زنگ میزنن این حاضره رو سروشون.حالا با پدرمادرش کار ندارم.ولی وقتی زنداداشاش یا برادرزادهاش زنگ میزنن حرص میخورم.هرکار باشه به شوهرمن میگن اینم زودی میره.چیکار کنم که شوهرم کمتر به حرفشون گوش بده

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمن الته براخانواده منم دلسوزه

برا خانوادی من نه اصلا دلسوز نیست

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
2731
شوهر منم همین بودش ، الانم بره ب من نمیگه ک‌داره میره 

چرا نمیگه.حتی اگه زنداداشاش بهش کار بگن

2738

شوهر من 

درصورتی که داداشای دیگش اصلا اینجور نیستن

چپ میرن راست میرن اسمشو صدا میزنن بیا فرش بشور اونو ببر مدرسه اونو بیار یخچال درست کن پردهدها رو بازکن بنداز ماشین لباسشویی و......

درصورتی که تو خونه برا من یه لیوانم جا به جا نمیکنه میگه وظیفه خودته بمن چه 

یعنی آتیـــــش میگیرم تا ماتحتم میسوزه به معنای واقعی 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
برادرشوهرمن این شکلی هست خیلی مهربونه البته ما سواستفاده نمی کنیم

برادرشوهرت زن داره.جاریام از من خوششون نمیاد حسودی میکنن ولی برا بچه نگه داشتنشون به شوهرم زنگ میزنن

برا من هم خیلی دلسوزه نمیشه کاریش کرد واقعا یوقتایی عصابم خوردمیشه ازدلسوزی زیادیش

من اصلا قهر میکنم ولی نمیگم قهرم به خاطر دلسوزیه زیاد برا خانوادته

هوف من

فقط واسه کار و پول میخوانش بعداگه یه مهمونی یا تفریح باشه خودشون میرن میگن یادمون رفت به شما بگیم

منم همش روزایی ک بهش بد کردن و یادآوری میکنم الان بهتر شده خداروشکر

برادرشوهرت زن داره.جاریام از من خوششون نمیاد حسودی میکنن ولی برا بچه نگه داشتنشون به شوهرم زنگ میزنن

بله متاهل هست ،کلا ایران زندگی نمی کنه ولی کاری نبوده که ازش بخوایم وایشون نه بیاره 

شوهر من  درصورتی که داداشای دیگش اصلا اینجور نیستن چپ میرن راست میرن اسمشو صدا میزنن بیا فرش ...

بخدا پدرشوهر من به هیچ کدوم از پسرای دیگش زنگ نمیزنه فقط به شوهر من زنگ میزنه ازبس دلسوزه تا اون سردنیا میره به خاطرشون

2706