2737
2734
عنوان

از وقتی خواستگاریم بهم خورد فهمیدم چه دختر کم توقعی هستم 😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 107 پست
وی خدا از آدم بد نگزره  ولی حتما قسمت نبوده  برا من گفته بودن مهریه کم بدیم و یخچال و تل ...

بخدا هروقت میخوام بخوابم قبلش به اون طرف که بهم زد همچیو فکر میکنم که چطور دلش اومد 😑 یا مثلا مناسبتها و اینا میگم چجوری روش میشه دعا کنه اصلا. ولی خب حتما قسمت نبوده 

حرف اطرافیان و درهمسایه راجع به خانواده  هیچ ربطی به اخلاق فرد توی ارتباطش با همسرش نداره... &n ...

واقعا هم همین طوره خانوادش مودب وخوبن شوهرم خسیس نیست تو اجتماع عالیه اما تو خونه منو آزار میده قلبم درد میگیره از حرفاش بخدا هم تمیزم هم آشپزیم خوبه هم حرمت خانوادشو دارم هم توقعم کمه اما خوب قسمتم سیاه بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صحبت مهم نیست عمل کردن مهمه همه صحبتاشون زیباست مهم ذات نیت درونی آدماست که مهمه

اره ولی کی اخه ذاتشو نشون میده همه بهترین حالتشونو به نمایش میذارن جلو طرف مقابل

2742
اره ولی کی اخه ذاتشو نشون میده همه بهترین حالتشونو به نمایش میذارن جلو طرف مقابل

درسته خب کسی نشون نمیده نباید اعتماد کنی با دو تا صحبت زیبا بگی طرف ادم لایقیه اگه باور کنی این خودتی که باختی نه طرف

کاش منم قبل ازدواجم اینا رو میدونستم وگرنه هرگز ازدواج نمی‌کردم به خانواده ام هم که میگم اونا میگن ه ...

خانوادت چیزی رو که دیده بودن و تجربه کردن بهت تحمیل میکردن... وگرنه من که این چیزا رو میشنوم از شماها شاخ درمیارم که مگه چنین مردی هم وجود داره...

من به عشق توی زندگی خیلی ارزش میدم...

معتقدم یه عشق وااااقعی(تاکیدمیکنم وااقعی) همه ی موارد مورد نیاز برای داشتن یه زندگی سالم و شاد و پایدار رو داراست...

یه فرد عاشق حرمت و آرامش عشقش براش مهمه..  سعی میکنه شرایط بهتری رو برای عشقش فراهم کنه...

حالا شما دوتا آدم عاشق رو کنار هم تصور کن..  هردو درتلاش برای شاد نگه داشتن عشقشون و پایدار نگه داشتن زندگیشون...

عشق از منه عجول و بی اعصاب و بداخلاق یه خانوم صبور و آروم و مهربون ساخت و از همسرم که هیچ شغلی نداشت یه آدم به شدت فعال و کاری ساخت...

من به معجزه ی عشق ایمان دارم

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
درسته خب کسی نشون نمیده نباید اعتماد کنی با دو تا صحبت زیبا بگی طرف ادم لایقیه اگه باور کنی این خودت ...

اره کاملا درسته. انشالله دفعه بعد حواسم بیشتر جمع میکنم 

2738
حرف شما درسته من سنم کم بود مذهبی بودم خیلی ساده گرفتم چون همسرم ظاهرا خوب بودن خودش و خانوادش مذهب ...

چقدر عجیب!!! همسرتون چی شد که الان اعتقاداتش اینجوری تغییر ۱۸۰ درجه ای پیدا کرد؟ به مرور اینطوری شد یا بعد عقد یهویی خود واقعیشو نشون داد و این حرفا رو برای خام کردن شما میزد؟

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
من اینقدر خوب و خاکی بودم ک الان مادرشوهرم علنی میگه عزیزم تو ظرفا رو بشور این عروس جدیده اهل کار نی ...

جاری بزرگه من خیلی خودشو دست بالا میگیره و اهل اینکه خیلی کار کنه نیست جاری دومی عوضش از سقف تا کف خونه رو میسابه هر دفعه میره شهرستان کلی کار میکنه از اینجا مربا و ترشی و دمنوش همه چی درست میکنه میبر ه براشون الان جوری شده انگار وظیفه اش شوهرشم پررو شده منم ک آخری هستم مادر شوهرم فکر کرده میتونه منم اینطوری کنه منم خونشون فقط ظرف میشورم مادرشوهرم با خنده هی بهم میگه تنبل منم ی بار گفتم اره مثل دخترت ک نمازشم نشسته میخونه نمیدونی چقدر سوخت خودتو بکش کنار نزار اینجوری باهات رفتار کنن مهربونی اندازه داره 

چقدر زنا بدبختن مردا همش اذیت میکنن  ب قول خواهرم شما ک الان دوستید دوره خوش خوشانتون باید باش ...

ب نظرم اینو ول کن خانواده خیلی مهمه کم پیش میاد خانوادشه رها کنه انگار اومدن خونتونو بخرن مادیات براشون مهمه اینم سال اول عاشقه سال دوم آنقدر زیر گوشش میخونن فارغ میشه آنقدر اذیتت میکنن خودت کم بیاری عاقلانه فکر کن ن دلی

2706