2733
2734
عنوان

از وقتی خواستگاریم بهم خورد فهمیدم چه دختر کم توقعی هستم 😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 107 پست
چقدر زنا بدبختن مردا همش اذیت میکنن  ب قول خواهرم شما ک الان دوستید دوره خوش خوشانتون باید باش ...

واقعا انگار کالا میخوان بخرن... خواهرت درست میگه من خواستگارم خیلی خسیس هم بود بعدا میخواست چی بشه خدا میدونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه نداری... حداقل یه شش سال طلای پولی جمع میکردی ازش

نه خداروشکر ندارم با این کلکسیون کمالات میخواستم چیکار بچه رو علیرغم این که از همه جهت برای بچه تحت فشار بودم

پولمو گذاشتم پارسال تو بورس نابود شد💔

بدشانسی پشت بدشانسی

2731
خیلی رو دادی حواستو بدهدبیجا میکنه توهین کنه

بخدا دلم خونه خون اما چه کنم چاره ندارم پدر مادرم پیرم از هیچی خبر ندارن بفهمن انقدر وقیحه سکته میکنن گاهی دور از جونشون دور از جونشون میگم مامان بابام نباشن یه روزم نمیمونم 

خانواده همسر من آنقدر به تدین وخوب بودن معروف بودن که همه میگفتن عالیه منم یک ماه رفت وآمد کردم چیزی ...

حرف اطرافیان و درهمسایه راجع به خانواده  هیچ ربطی به اخلاق فرد توی ارتباطش با همسرش نداره...   طرف توی اون ۱ماه  نمیاد جلوی شما مثلا بزنه زیر گوش یکی  که بفهمین دست بزن داره

شناخت نسبتا کافی فقط موقعی ایجاد میشه که با خود فرد حداقل ۶ماه ارتباط داشته باشی  بفهمی توی موقعیت های مختلف چه عکس العملی داره...  وقتی عصبی میشه چیکار میکنه.. ؟؟ به زن ارزش میده؟؟ خسیسه؟؟؟  مغروره؟ و....

شناخت چنین اخلاقیاتی به زمان زیادی نیاز داره  توی ۱ماه نمیشه بهش پی برد

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
عزیزم از کجا دونستی اخلاق و ایمان داره مگه بهش شناخت داشتی؟ اون اگه ایمان و اخلاق داشت دلتو نمیشکست ...

ایمانشو که توی صحبتا فهمیدم. ولی خب به قول شما کسی که ایمان داشته باشه دل کسی رو نمیشکنه. اشتباه کرده بودم. شناخت قبلی نداشتم کاملا سنتی بود همه چیز

طولانیه قضیش. سر حسادت فامیلشون که پشت سرم دروغ گفت

وی خدا از آدم بد نگزره 

ولی حتما قسمت نبوده 

برا من گفته بودن مهریه کم بدیم و یخچال و تلوزیون و فرش هم با دختر  باشه  اخه طرف ما باپسره  پدر بزرگم گفته بود دختر نمیدیم اونا هم قبول کردن اخه پسر ۳۴ سالشون یه دختر ۲۰ ساله داشت میگرفت زبونشونم دراازبود 

من حتی یک بار از خانواده همسرم یه بیشعور نشنیدم که ساده ترین فحشه اصلا تاحالا از زبونشون کوچکترین حر ...

منم همینطور بخدا دقیقا همینطوره خانوادش از خودش خیلی بهترن فقط اهل تبعیضن این آزارم میده بخدا خیلی روحیم خرابه خیلی 

من حتی یک بار از خانواده همسرم یه بیشعور نشنیدم که ساده ترین فحشه اصلا تاحالا از زبونشون کوچکترین حر ...

از یعقوب پیامبر که اونهمه پس  بد ذات داشت  بهتر که نداریم...

اخلاق فرد ۲۰ ٪ مربوط میشه به خانواده  بقیه اش ذاتیه

ایمانشو که توی صحبتا فهمیدم. ولی خب به قول شما کسی که ایمان داشته باشه دل کسی رو نمیشکنه. اشتباه کرد ...

صحبت مهم نیست عمل کردن مهمه همه صحبتاشون زیباست مهم ذات نیت درونی آدماست که مهمه

اونا مذهبی بودن ارتباط رو بد میدونستن محرم و نامحرم و این چیزا

قرار نیس با هرکی از دراومد تو برای خواستگاری  ازدواج کرد...

البته دیگه برای شما  گذشت    اینارو بیشتر برای آگاهی مجرد ها خصوصا اسی میگم تا با چشم‌باز انتخاب کنن

من اینقدر خوب و خاکی بودم ک الان مادرشوهرم علنی میگه عزیزم تو ظرفا رو بشور این عروس جدیده اهل کار نی ...

تو هم رک با خنده بگو خب کاریش کنید زبوووون داشته باشید منم خیلی به درد مادرشوهرم میخورم ولی جاریم یه قاشق هم نمیشوره در عوض منم بچمو میندازم سرش تلافی میکنم دیگه چون من کطیو ندارم بچمو بگیره

اً
2706