2737
2734
عنوان

از وقتی خواستگاریم بهم خورد فهمیدم چه دختر کم توقعی هستم 😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف شما درسته من سنم کم بود مذهبی بودم خیلی ساده گرفتم چون همسرم ظاهرا خوب بودن خودش و خانوادش مذهب ...

بچه نداری... حداقل یه شش سال طلای پولی جمع میکردی ازش

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
دقیقا شاید اگه پرتوقع بود بهم نمیخورد😆😂

میدونی درست نیست با همچی کنار بیای اونا معمولا دور برمیدارن و کنار اومدن جز وظایفت میشه

چندسال میگذره و متوجه میشی همیشه فقط سازش کردی

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
2731
ب نظرت چی کار کنم الان بهش گفتم چی میشه رابطمون گف الکی سوالاتو نپرس من جواب نمیدم دعوا کرد گف کار د ...

نمیدونم والا من تجربه ندارم وضعیت خودمو میبینی که 😂😂😂 من اگه بلد بودم خودم اینقدر تحقیر نمیشدم 

هیچ اشتباهی تو انتخاب همسر مرتکب نشدم همه ی تحقیقات و...انجام شد شانسم این طور بود

چیزی به اسم شانس وجود نداره... شناخت زیر ۶    ۷ماه ممکن نیست...   تحقیقات از فامیل و در و همسایه ظاهر قضیه اس...

ارتباط نسبتا طولانی مدت سبب شناخت میشه  نه صرفا خانواده ی خوب و مذهبی و ...

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
2738
در عالی بودن همسرم شکی نیست  ولی منم با شناخت و آگاهی ازدواج کردم    اخلاقشو فهمیدم & ...

خانواده همسر من آنقدر به تدین وخوب بودن معروف بودن که همه میگفتن عالیه منم یک ماه رفت وآمد کردم چیزی ندیدم اما الان واقعا خسته شدم خسیس نیست اصلا اما خوب زن کلا براشون اونقدر مهم نیست البته خونه برادرشوهرم به نام خانومشه خواهرشوهر نصف خونه به نامشه  اما شوهر من حتی نمیزاره سیم کارتم به نامم بشه من نه طلا دارم نه پس انداز نه دلخوشی فقط بخاطر پدر مادر پیرم تحمل میکنم 

نمیدونم والا من تجربه ندارم وضعیت خودمو میبینی که 😂😂😂 من اگه بلد بودم خودم اینقدر تحقیر نمیشدم&nb ...

چقدر زنا بدبختن مردا همش اذیت میکنن 

ب قول خواهرم شما ک الان دوستید دوره خوش خوشانتون باید باشه این شکلیه وای ب حال بعدنت

لبخندهای واگیر دار😊
نماز روزه مهمه اما اگه ذات درست نباشه فایده نداره شوهر منم ظاهرا مذهبیه اما من راضی نیستم مدام بهم ف ...

من حتی یک بار از خانواده همسرم یه بیشعور نشنیدم که ساده ترین فحشه اصلا تاحالا از زبونشون کوچکترین حرف زشتی بیرون نیومده تو این 6 سال که عروسشونم...

اماشوهرم فحشایی که تا حالا نشنیده بودم تو عمرم از ایشون شنیدم فحشای جنسی و....

واقعا بعیده از این خانواده همچین پسری.

میگم بدشانسم دیگه

میفهممت.اینقدر خوب بودیم که دیگه خواسته های معقولمونم شده ولخرجی و توقع بالا... هر چیزی در حد اعتدا ...

من حتی یه چیزو دوبار به شوهرم نشون بدم فحش کش میکنه منو که تو ندید بدیدی و خانواده نداری بخدا خونه بابام وضعمون عالی بود اما حالا شدم مثله بدبختا

2706