2752
2734

از ی چیزی دلخور شدم روم فشار آورد برا همه چیز داشتم گریه میکردم بعد ی چیز خوشحال کننده ای اتفاق افتاد یعنی به خودش گفتم کاش الان بشه دیدم شددددد😍😍😍یعنی داره میبینه منو🥺🥺

والا تو بنده برگزیده ای 

من که مث سگ التماس میکنم و هیچی

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صد درصد ..عزیزم هیچ وقت نا امید نشو .. کار خدا دیر و زود داره ..که ما از حکمت و رحمتش خبر نداریم 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

خوش بحالت. منم سالهاست دارم التماسش میکنم. واسه ۲ تا ارزوی قشنگ😔

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
والا تو بنده برگزیده ای  من که مث سگ التماس میکنم و هیچی

میگن خدا اونایی که دوست داره رو دیر تر جواب میده که همیشه باهاش حرف بزنن ..خودمون می‌دونیم که تو خوشی ها کمتر یاد خدا میکنیم وقتی که گرفتار میشیم یا دلتنگ ها بیمار همش خدا رو صدا میکنیم ...از حکمت خدا بیخبریم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
خوش بحالت. منم سالهاست دارم التماسش میکنم. واسه ۲ تا ارزوی قشنگ😔

عزیزم منم آرزوی اصلیم سه ساله منتظرم برآورده بشه ولی امشب مطمعن شدم میشه به وقتش آروزی توام حتما میشه ناامید نشو😘

عزیزم منم آرزوی اصلیم سه ساله منتظرم برآورده بشه ولی امشب مطمعن شدم میشه به وقتش آروزی توام حتما میش ...

من تا حالا چندین بار تا یه قدمی آرزوم رفتم بعد خراب شده.

ان شالله برای هردومون براورده بشه آمین

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2706