2777
2789
عنوان

قربون خدا برم پنج دقیقه نگذشته بود داشتم گریه میکردماا

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 33 پست
میگن خدا اونایی که دوست داره رو دیر تر جواب میده که همیشه باهاش حرف بزنن ..خودمون می‌دونیم که تو خوش ...

من با خدا حرف نمیزنم من دائما در حال التماس کردن و زار زدن هستم 

نمیدونی من چه حالی دارم 😭😭هیشکی حال منو نمیفهمه 

برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا 😍😍خدا حاجت همتونو بده ان شاالله ، لاحول و ولا قوه الا بالله توکلت علی الحی الذی لایموت
من با خدا حرف نمیزنم من دائما در حال التماس کردن و زار زدن هستم  نمیدونی من چه حالی دارم 😭😭ه ...

عزیزم ان شالله چیزی که میخوای به صلاحت بشه و خدا بهت بده ..و چند سال بگذره بگی خدارو شکر که شد ..نه این که بگی کاش نمیشد و نمی‌خواستم ...خدا خواسته دلتو به صلاحت کنه ‌‌..همیشه درست دعا کنیم میشه با یکم صبر

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ان شالله چیزی که میخوای به صلاحت بشه و خدا بهت بده ..و چند سال بگذره بگی خدارو شکر که شد ..نه ...

اخه من چیز بدی نمیخوام 😢😢

من فقط شفا میخوام 

برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا 😍😍خدا حاجت همتونو بده ان شاالله ، لاحول و ولا قوه الا بالله توکلت علی الحی الذی لایموت

با اجازه استارتر

تاپیکت قفل بود مجبور شدم اینجا بگم 

به همه ما رو زدی واست دعا کنیم 

به پسر مولا هم یه رو بزن دست خالی برنمی‌گردونه باب الحوائج

امضامو بخون 

@لواشک_خیلی_ترش

هدیه من به همه نی نی سایتی های عزیز نماز کن فیکون حضرت عباس هست اگر از هممممه جا ناامید شدی و دیگه خسته و بریده شدی  یک ساعت وقت بزار و این نماز رو بخون به شرطی که برای من هم سر نمازت دعا کنی ...دو رکعت نماز می‌خونی مثل نماز صبح به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس در رکعت اول بعد از حمد ،بجای سوره توحید ،از اول تا پایان آیه ۹۳  سوره انعام رو بخون....در رکعت دوم هم بعد از حمد بجای توحید ،  از ابتدای آیه ۹۴  بخون تا آخر سوره و ادامه نماز...در پایان هم هزار صلوات بفرست....این نماز رو نشسته و از روی قرآن میتونید بخونید ...حاجت من کربلاست ازت التماس دعا دارم رفیق .....حاجت روا باشید 
اخه من چیز بدی نمیخوام 😢😢 من فقط شفا میخوام 

عزبزم  خدا شفات بده ..اینم بدون تو مریضی و درد صبر داشته باشی هر دقیقه اش برات نیکی نوشته میشه ...می‌دونم خیلی سخته خودم هم بیماری هایی دارم ..دعا میکنم برات  و صلوات مبفرستم ...به نیت شفا هر روز استغفرالله بخون

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
خوش بحالت. منم سالهاست دارم التماسش میکنم. واسه ۲ تا ارزوی قشنگ😔

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه

خب خب خب

شماره کربلا 1640

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم

چرا فکر میکنید حاجتمونو بده یعنی دوسمون داره حاجت نده دوسمون نداره

همه چی بستگی به تقدیر و مصلحت داره 

من آدم عجیبی ام، مثل خودم یعنی ندیدم تاحالا. دوتا ورژن از خودمو معرفی میکنم. ورژن اول، نوع نوجوان دهه هشتادی و شاداب و هیجانیِ منه، عاشق آهنگای سلناگومزه، اوتاکوعه، رمان فانتزی نویس و گرافیسته، زبان انگلیسی کار کرده، یکم انیماتور بوده، یوتیوبگردی میکنه، تخیلاتش و کاراکتراش براش زنده ان، ذوق ذوقی و عاشق گوگولیجاته 🥰 پایه رقص و بیرونگردی و شهربازیه 😁 تکواندوکار بوده و... | ورژن دوم من، نوع بالغ و عاقله یه زن مذهبی و خونسرد که طلبه است، ازدواج کرده و مامان شده، چادریه، در مواجهه با مسائل عاقلانه تصمیم میگیره، کتاب خونده و مطالعه فلسفی داشته و سخنرانی گوش میده و دوره های مخصوص شرکت میکنه و جلسات اخلاق داره، عاشق شهدا بوده، عاشق مشهد و کربلاست و... | و من همه ی اینها هستم 😊 شاید خیلی های دیگه مثل من باشن و نتونن خودشونو خوب بشناسن. اما به نظر من ، ما باید همه جنبه های خودمونو درک کنیم و بپذیریم تا به آرامش برسیم 🌷 اتفاقا شاید دنیای بدون مذهب ترسناک باشه یا دنیای بدون رنگ و آهنگ، خشک و نچسب... من جفت شخصیتامو دوست دارم 🙃❤️

سلام آره زنداداشم بعد ۱۷ سال

مادرم پیاده مشهد رفت خراسانی هستیم

توی گروه های روبیکا ختم ب حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها علیها مادر امام زمان عج گذاشتن

زیارت عاشورا ۴۰ روز با صدلعن و سلام هدیه ب نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان عج و یاصلوات هدیه ب ایشون

زنگ زدن ب کربلا و مشهدعنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه❤️😍😇🤲

اخه من چیز بدی نمیخوام 😢😢 من فقط شفا میخوام 

حرف های امضات واقعا حرف منم هست ..یکی باید برام ترجمه کنه بخدا 

با اجازه استارتر تاپیکت قفل بود مجبور شدم اینجا بگم  به همه ما رو زدی واست دعا کنیم  به ...

ممنونم ازت مهربون 🙏🥲

فدای حضرت عباس بشم من😔 دستمو گرفته با دستای نیرومندش

اما من دردم زیاده دارم له میشم 💔

ولی انجام میدم ممنون بابت محبتت خواهر🌺

خدااا قربونش بشم. واقعا اگه از ته دلت ایمان داشته باشی و شکر گذار باشی حتما معجزه ی قشنگ شو نشون میده

منم خیلی معجزه شو دیدم توی زندگیم الان بغضم گرفته واقعا میگم🥺🥹     خدا عاشقتم خیلی دوست دارم.  

2801