2733
2734
ارادشو دارم برنامه زندگیم خیلی نظم نداره😑 مثلا گاها انقدر کار دارم ک ناهارم برای ساعت ۳ و ۴ میشه ش ...

من خودم انقدر بینظم میخوابم بیدار میشم.ناهارم ساعا ۶ عصره 😂😂 مثلا الان ساعت ۱ خوابیدم ۴ بیدار شدم .یه وضعیم که نگو 

فیت که نه بابا باید بشم ۶۵

ب‌وزن نیست خیلی به تناسب اندامِ..با توجه ب قدت همون ۶۵.۶۶اوکی‌هست..ولی آفرین بهت خوب‌کم کردی🌹

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم انقدر بینظم میخوابم بیدار میشم.ناهارم ساعا ۶ عصره 😂😂 مثلا الان ساعت ۱ خوابیدم ۴ بیدار شدم ...

پس این رژیمی که گرفتین ساعت غذا خیلی توش دخیل نبوده👌

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
ب‌وزن نیست خیلی به تناسب اندامِ..با توجه ب قدت همون ۶۵.۶۶اوکی‌هست..ولی آفرین بهت خوب‌کم کردی🌹

اره به وزن نیس واقعا ولی باید چربی بسوزونی نه عضله.من حتی ورزشم نکردما .

خواهش میکنم عزیزم.کم کن وزنتو اصلا مهم نیس شلرشدن بدنت ارزششو داره والا 

فردا تاپیکتو میخونم و از تجربیاتت استفاده میکنم

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
2740
آخ اخ منم دقیقا از افسردگی چاق شدم دقیقا مشکلات جسمی شمارو هم دارم تجربه میکنم. انگار تلنگر امشب من ...

جلوشو بکیر هسچکس نمیتونه کمکت کنه جز خودت لاغر شی اعتماد به نفستم زیاد میشه .افسردگیتم روبراه میشه بهت قول میدم.اینو کسی میگه که کلا قطع امید بود از زندگی

جلوشو بکیر هسچکس نمیتونه کمکت کنه جز خودت لاغر شی اعتماد به نفستم زیاد میشه .افسردگیتم روبراه میشه ب ...

مرسی مهربونم❤ که انگیزه و امید میدی❤❤❤😘😘😘

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
2706