2726
من از کرمانی گرفتم.یکم سخته وعده هاش کمه.من تو ۹ ماه اینقدر کم کردم

جدن؟ تعریفشو زیاد شنیدم اگه بدونم تاثیر گزار پیگیرش میشم

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم عالی روش شما چی بود؟

کم‌خوری😁 من خیلی ب خودم سخت نگرفتم امااا واقعاااا تصمیممو گرفتم وزنمو بیارم پایین..چون قبلشم لاغر بودم..ببین صبحانه میخوردم ناهارمم سر ی ساعت معین میخوردم اما تو هیچکدوم از وعده هام سیر از رو میز غذا پا نمیشدم اندازه دو لقمه مونده ب سیری میکشیدم کنار..بشقاب غذامو هم کوچیک کردم..از ساعت ۹شب بعد هم چیزی نمیخوردم..برای شام تست و شیر میخوردم فقط..ی روز در میون برنج و نون میخوردم..برنج در حد هفت قاشق‌ نون هم اندازه دو تا کف‌دستم..رژیم اراده میخواد

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
2728
جدن؟ تعریفشو زیاد شنیدم اگه بدونم تاثیر گزار پیگیرش میشم

من دوستم بهم پیشنهاد داد.گف اسونه فلان.منم خریدم راضیم والا ولی نباید برا خودت روز اف و جایزه اینا بزاری چون تو رژیم نداره

خلی خوب کم کردی.من ۱۷۲ قدمه عین گودزیلا بودم☹️

جاش منم قدم،کوتاه بود مث‌ل چی بودم😂😪الان پس فیت شدی..یه سه چهار تا دیگم کم کن ب‌نظر من

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
کم‌خوری😁 من خیلی ب خودم سخت نگرفتم امااا واقعاااا تصمیممو گرفتم وزنمو بیارم پایین..چون قبلشم لاغر ب ...

ارادشو دارم برنامه زندگیم خیلی نظم نداره😑

مثلا گاها انقدر کار دارم ک ناهارم برای ساعت ۳ و ۴ میشه شام هم ۱۲ اینا، البته همسرمم خیلی تو این بی نظمی دخیله ساعت کاریش مزخرفه.

برنج و نونو فقط ناهار میخوردین؟

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
شل و اویزون نشدی؟پوست اضافه چی منم باید بشم همین حدود از ۱۱۷ شدم ۱۰۹

شل و اویزون فقط فقط بازوهام اونم با ورزشو به مرور میگن درست میشه .در حدی نیس که خیلی به چش بیاد و شکمم هم شل شده

دو بار

قدم 160

8 سال پیش با وزن58 کیلو رژیم گرفتم شدم 52.

یک سال پیش با وزن 61 کیلو رژیم گرفتم الان 55 کیلو ام

رژیمم اینجوریه که وعده ی نهار و شام رو نصف کردم .

شام رو قبل ساعت 8 شب میخوردم بعده اون یکی دو لیوان چای سبز .شیرینی جات و قند و شکر رو هم مصرفش رو به شدت کاهش دادم .ولی غذای برنجی رو میخوردم هر یه روز در میون اما مقدارش کم بود

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

شل و اویزون فقط فقط بازوهام اونم با ورزشو به مرور میگن درست میشه .در حدی نیس که خیلی به چش بیاد و شک ...

ممنون عزیزم

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
2706